Angličtina pro dospělé

Jazykové kurzy angličtiny pomohou zlepšit se v konverzaci, gramatice nebo s přípravou na zkoušku z anglického jazyka.
Orientační cena kurzu
již od 4 685 Kč/týden

Spojené království

již od 6 100 Kč/týden
Proč studovat ve Spojeném království?

Spojené království je zkrácený název pro Spojené království Velké Británie a Severního Irska. Anglie, Skotsko a Wales jsou součástí Velké Británie. Pod suverenitu země spadá také 14 zámořských území. Dále patří mezi významné členy Společenství národů (celkem 53 členských států). Hlavou státu je od 6. května 2023 král Karel III.

Vyberte si město
Brighton
Londýn
+5

Akční nabídky

ENGLISH FOR WORK COURSE
Zvyšte si nejen úroveň anglického jazyka, ale i šanci na nové pozice, o které se budete ucházet.
Náš tip - PDF katalog Study.cz
Průvodce jazykovými pobyty a studiem v zahraničí 2018

Malta

již od 6 100 Kč/týden
Proč studovat na Maltě?

Anglický jazyk se lze učit i na překrásných ostrovech ve Středozemním moři. Malta na třech svých obydlených ostrovech nabízí pláže, moře, malebnou přírodu a krásné počasí většinu roku.

Popular cities
+5

Akční nabídky

Žádné produkty aktuálně nejsou v akční nabídce.

Kanada

již od 6 200 Kč/týden
Proč studovat v Kanadě?

Kanada je rozlohou druhá největší země na světě. Leží v severní části Severní Ameriky. Obklopuje ji Severní ledový oceán, Atlantik, Spojené státy americké a Tichý oceán. Původní obyvatelé byli Indiáni a Inuiti. Kanada je tvořena deseti provinciemi a třemi spolkovými teritorii. Oficiálními jazyky jsou angličtina a francouzština. Hlavou státu je král Karel III, kterého zastupuje generální guvernérka Mary Simon.

Popular cities
+5

Akční nabídky

Kanada otevírá hranice
Vycestujte s námi na jazykový kurz do Kanady. Třeba do Toronta!

Spojené státy americké

již od 6 520 Kč/týden
Proč studovat v USA?

Spojené státy americké je země, která leží na území Severní Ameriky od Atlantického po Pacifický oceán. Na severu sousedí s Kanadou, na jihu s Mexikem. Díky Aljašce sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu. Americká vlajka vlaje i na tichomořských ostrovech Havaj. Jedná se o spojení 50 států, 1 federálního území a 14 zámořských území. 4. července 1776 vyhlásily Spojené státy nezávislost nad Spojeným královstvím.

Popular cities
+5

Irsko

již od 5 400 Kč/týden
Proč studovat v Irsku?

Irsko je stát v severozápadní Evropě, který zaujímá přibližně 5/6 povrchu stejnojmenného ostrova. Na severu sousedí se Severním Irskem (součást Spojeného království). Ostrov obklopuje Atlantský oceán, Irské moře, Keltské moře a Svatojiřský průliv. Svoji nezávislost na Spojeném království definitivně Irové vybojovali 6. prosince 1922, kdy vznikl Irský svobodný stát, který byl 29. prosince 1937 nahrazen Irskou republikou, jakou známe dnes.

Popular cities
+5

Nový Zéland

již od 5 960 Kč/týden
Proč studovat na Novém Zélandu?

Nový Zéland je stát v jihozápadní části Tichého oceánu. Tvoří ho dva velké ostrovy, Severní a Jižní a pár menších ostrůvků. Nový Zéland je součástí ponořeného kontinentu Zélandie a společně s Austrálií tvoří širší region Australasie. První evropský objevitel zde přistál roku 1642. Své jméno získal od nizozemských kartografů po nizozemské provincii Zeeland.

Popular cities
+5

Austrálie

již od 5 000 Kč/týden
Proč studovat v Austrálii?

Austrálie je federativní stát na jižní polokouli nacházející se na stejnojmenném kontinentu. Součástí společenství je velký ostrov Tasmánie a menší ostrovy v Jižním, Indickém a Tichém oceánu. Pevnina je obydlena již více jak 42 000 let domorodými obyvateli – Austrálci. Název je odvozen od latinského přídavného jména „australis“ (jižní).

Popular cities
+5

Kypr

již od 6 250 Kč/týden
Proč studovat na Kypru?

Kypr je po Sicílii a Sardinii třetím největším ostrovem Středozemního moře. Nachází se v jeho nejvýchodnějším cípu, pouhých 113 km od Turecka a cca 120 km od Sýrie. Ač je geograficky Asií, kulturně patří k Evropě. Úředními jazyky tu jsou řečtina, turečtina a angličtina. Historicky je směsicí řecké kultury a byzantského, arabského a tureckého vlivu. V současnosti je politicky ostrov pod vládou mezinárodně uznávané Kyperské republiky, jež je i součástí Evropské unie.

Popular cities
+5

Spojené arabské emiráty

již od 6 350 Kč/týden
Proč studovat v SAE?

Spojené arabské emiráty (SAE) se rozkládají při pobřeží Perského zálivu a ve světě jsou známé rychle se rozvíjejícími městy, především pak městěm "superlativ" - Dubají.

Popular cities
+5

Jihoafrická republika

již od 6 000 Kč/týden
Proč studovat v JAR?

Jihoafrická republika je známá pod zkratkou JAR. Jak název napovídá, zabírá nejjižnější cíp afrického kontinentu, a je svým způsobem v rámci Afriky naprosto unikátní. Jde o jednu z nejvyspělejších zemí kontinentu. Rozlohou je dvakrát větší než Francie a většina území sestává z rozlehlé a ploché náhorní plošiny. Zima v JAR probíhá v období června až srpna. Podnebí je v rámci odlišných částí území velmi rozličné, v nejjižnější části je podobné podmínkám Středozemního moře, pěstují se tu známá jihoafrická vína, a je typicky větrné.

Popular cities
+5

Thajsko

již od 4 685 Kč/týden
Proč studovat v Thajsku?

Thajsko je země s přívětivými obyvateli, kteří mají vysoký smysl pro hrdost, hluboké kulturní a náboženské cítění a tři „svaté“ věci: král, monarchie a buddhismus. Místní kulinářské umění okouzlilo nejednoho cestovatele. Navíc angličtinu ve školách učí rodilí mluvčí.

Popular cities
+5

Nenašli jste vhodný kurz?

Rádi pro Vás připravíme individuální nabídku na míru!

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána!

Děkujeme Vám. Vaše zpráva byla úspěšně odeslána. Brzy Vás budeme kontaktovat s naší odpovědí. Vaše Letuska.cz
🛠 Zprávu se nepodařilo odeslat, zkuste to prosím znovu a nebo napište nám na info@study.cz
Adresa
Velflíkova 1430/8
Praha 6
160 00
Pracovní doba
Po - Pá: 8.00 - 18.00
Napište nám
Sociální sítě