Angličtina pro dospělé

Jazykové kurzy angličtiny pomohou zlepšit se v konverzaci, gramatice nebo s přípravou na zkoušku z anglického jazyka.

Spojené království

Proč studovat ve Spojeném království?

Spojené království je zkrácený název pro Spojené království Velké Británie a Severního Irska. Anglie, Skotsko a Wales jsou součástí Velké Británie. Pod suverenitu země spadá také 14 zámořských území. Dále patří mezi významné členy Společenství národů (celkem 53 členských států). Hlavou státu je od 6. února 1952 královna Alžběta II.

Vyberte si město
Brighton
Londýn
+5

Akční nabídky

Výhodná nabídka pro zájemce o kurzy obchodní či intenzivní angličtiny
Uvažujete o kurzech obchodní či intenzivní angličtiny? Nyní máte jedinečnou příležitost!
Týdny angličtiny zdarma!
Využijte týdny jazykových kurzů zdarma se školou Milner School v londýnském Wimbledonu.
Výhodné jazykové kurzy v Bournemouth
Zajímavé slevy na podzimní jazykové kurzy v Bournemouth
Sleva na jazykový pobyt angličtiny v pohádkové škole Buckswood
Pošlete své děti studovat angličtinu do jedné z nejkouzelnějších škol v Anglii.
Kurz angličtiny s ubytováním v hostitelské rodině pouze za 9 999 Kč
Sdílené pokoje jsou pouze pro studenty, kteří přijedou společně.
Náš tip - PDF katalog Study.cz
Průvodce jazykovými pobyty a studiem v zahraničí 2018

Malta

Proč studovat na Maltě?

Malta je ostrovní stát ve Středozemním moři, který se nachází zhruba 95 kilometrů od Sicílie. Malta se může pochlubit skutečně dalekou historií, která sahá hluboko do minulosti. Oficiálním jazykem na Maltě je angličtina a maltština.

Popular cities
+5

Akční nabídky

Levnější ubytování pro juniory v St. Paul´s Bay!
Nabízíme Vám speciální slevu od školy Sprachcaffe, kterou u jiných agentur nenajdete.
Akční cena na dlouhodobé pobyty na Maltě
Využijte speciální nabídku na dlouhodobé studium! Při pobytu na 24 týdnů ušetříte 65.610 Kč.
Juniorské pobyty na Maltě se již pomalu zaplňují
Neváhejte s rezervací jazykového pobytu pro vaše děti a zajistěte jim tak nezapomenutelný zážitek.
Využijte valentýnské akce a jeďte na jazykový kurz ve dvou
Škola Sprachcaffe nabízí k letnímu jazykovému kurzu ubytování 1+1 zdarma pro dvojici cestujících.

Kanada

Proč studovat v Kanadě?

Kanada je rozlohou druhá největší země na světě. Leží v severní části Severní Ameriky. Obklopuje ji Severní ledový oceán, Atlantik, Spojené státy americké a Tichý oceán. Původní obyvatelé byli Indiáni a Inuiti. Kanada je tvořena deseti provinciemi a třemi spolkovými teritorii. Oficiálními jazyky jsou angličtina a francouzština. Hlavou státu je královna Alžběta II, kterou zastupuje generální guvernérka Julie Payette.

Popular cities
+5

Akční nabídky

Vysoká kvalita za nízkou cenu
Využijte slevu 45% na jazykové kurzy v Kanadě!

Spojené státy americké

Proč studovat v USA?

Spojené státy americké je země, která leží na území Severní Ameriky od Atlantického po Pacifický oceán. Na severu sousedí s Kanadou, na jihu s Mexikem. Díky Aljašce sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu. Americká vlajka vlaje i na tichomořských ostrovech Havaj. Jedná se o spojení 50 států, 1 federálního území a 14 zámořských území. 4. července 1776 vyhlásily Spojené státy nezávislost nad Spojeným královstvím.

Popular cities
+5

Irsko

Proč studovat v Irsku?

Irsko je stát v severozápadní Evropě, který zaujímá přibližně 5/6 povrchu stejnojmenného ostrova. Na severu sousedí se Severním Irskem (součást Spojeného království). Ostrov obklopuje Atlantský oceán, Irské moře, Keltské moře a Svatojiřský průliv. Svoji nezávislost na Spojeném království definitivně Irové vybojovali 6. prosince 1922, kdy vznikl Irský svobodný stát, který byl 29. prosince 1937 nahrazen Irskou republikou, jakou známe dnes.

Popular cities
+5

Nový Zéland

Proč studovat na Novém Zélandu?

Nový Zéland je stát v jihozápadní části Tichého oceánu. Tvoří ho dva velké ostrovy, Severní a Jižní a pár menších ostrůvků. Nový Zéland je součástí ponořeného kontinentu Zélandie a společně s Austrálií tvoří širší region Australasie. První evropský objevitel zde přistál roku 1642. Své jméno získal od nizozemských kartografů po nizozemské provincii Zeeland.

Popular cities
+5

Austrálie

Proč studovat v Austrálii?

Austrálie je federativní stát na jižní polokouli nacházející se na stejnojmenném kontinentu. Součástí společenství je velký ostrov Tasmánie a menší ostrovy v Jižním, Indickém a Tichém oceánu. Pevnina je obydlena již více jak 42 000 let domorodými obyvateli – Austrálci. Název je odvozen od latinského přídavného jména „australis“ (jižní).

Popular cities
+5

Kypr

Proč studovat na Kypru?

Kypr je po Sicílii a Sardinii třetím největším ostrovem Středozemního moře. Nachází se v jeho nejvýchodnějším cípu, pouhých 113 km od Turecka a cca 120 km od Sýrie. Ač je geograficky Asií, kulturně patří k Evropě. Úředními jazyky tu jsou řečtina, turečtina a angličtina. Historicky je směsicí řecké kultury a byzantského, arabského a tureckého vlivu. V současnosti je politicky ostrov pod vládou mezinárodně uznávané Kyperské republiky, jež je i součástí Evropské unie.

Popular cities
+5

Spojené arabské emiráty

Proč studovat v SAE?

Spojené arabské emiráty (SAE) se rozkládají při pobřeží Perského zálivu a ve světě jsou známé rychle se rozvíjejícími městy, především pak městěm "superlativ" - Dubají.

Popular cities
+5

Jihoafrická republika

Proč studovat v JAR?

Jihoafrická republika je známá pod zkratkou JAR. Jak název napovídá, zabírá nejjižnější cíp afrického kontinentu, a je svým způsobem v rámci Afriky naprosto unikátní. Jde o jednu z nejvyspělejších zemí kontinentu.  Rozlohou je dvakrát větší než Francie a většina území sestává z rozlehlé a ploché náhorní plošiny.  Zima v JAR probíhá v období června až srpna. Podnebí je v rámci odlišných částí území velmi rozličné, v nejjižnější části je podobné podmínkám Středozemního moře, pěstují se tu známá jihoafrická vína, a je typicky větrné.

Popular cities
+5

Thajsko

Proč studovat v Thajsku?

Thajsko je země s přívětivými obyvateli, kteří mají vysoký smysl pro hrdost, hluboké kulturní a náboženské cítění a tři „svaté“ věci: král, monarchie a buddhismus. Místní kulinářské umění okouzlilo nejednoho cestovatele. Navíc angličtinu ve školách učí rodilí mluvčí.

Popular cities
+5

Nenašli jste vhodný kurz?

Rádi pro Vás připravíme individuální nabídku na míru!

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána!

Děkujeme Vám. Vaše zpráva byla úspěšně odeslána. Brzy Vás budeme kontaktovat s naší odpovědí. Vaše Letuska.cz
🛠 Zprávu se nepodařilo odeslat, zkuste to prosím znovu a nebo napište nám na info@study.cz