Vyhledávač škol

Naším mottem je upřednostnit kvalitu nad kvantitou
V případě, že vás neoslovila žádná z uvedených jazykových škol, neváhejte nás kontaktovat. Spolupracujeme i s mnoha dalšími školami a rádi vám doporučíme tu nejvhodnější.

Vyberte si typ kurzu

Hledáte jiný typ kurzu? Napište nám. Rádi vám s výběrem vhodného kurzu pomůžeme.
Angličtina
Jazykové kurzy angličtiny pomohou zlepšit se v konverzaci, gramatice nebo s přípravou na zkoušku z anglického jazyka.
Francouzština
Nabízíme vám jazykové kurzy francouzského jazyka pro všechny úrovně znalostí i věku. Jazykový kurz francouzštiny je možné podniknout nejen v Evropě, ale i v Kanadě.
Němčina
Jazykové kurzy německého jazyka v zahraničí s sebou přináší celou řadu výhod. Díky intenzivní výuce se studenti rychle rozmluví, poznají novou zem a naváží nová přátelství.
Španělština
Španělština je globální jazyk, kterým se domluvíte nejen ve Španělsku, ale také v Jižní a Střední Americe. Studium španělštiny v zahraničí pro začátečníky i pokročilé.
Ruština
Objednejte si jazykový kurz v Rusku. V nabídce máme jazykové školy v Petrohradu a Moskvě. Studium ruštiny je nabízeno ve variantách od začátečníků k pokročilým.
Italština
Chcete se zlepšit v Italštině? Vyberte si jazykové kurzy italštiny a naučte se řeč, kterou hovoří nejen vynikající italská vína. Italština je navíc jazyk celkem jednoduchý.
Arabština
Jazykové kurzy arabštiny si rok od roku získávají více příznivců. Pro jazykové pobyty s výukou arabštiny nabízí Study.cz Maroko a Jordánsko.
Čínština
Čínština patří k nejnáročnějším jazykům na světě. Navíc se prorokuje, že spolu s ruštinou bude tvořit hlavní komunikační jazyk budoucnosti.
Japonština
Studium japonštiny nezahrnuje jen vlastní jazykový kurz, ale také kulturní lekce, jež pomohou pochopit principy této složité východní kultury.
Korejština
Jazykové kurzy korejštiny pomohou všem, kteří již s touto exotickou řečí začali, ale také úplným začátečníkum.
Angličtina
Jazykové pobyty pro juniory a mladé dospělé jsou spojením celodenního programu se studiem angličtiny. Během studia v zahraničí děti poznají nové přátele, země a zvyky.
Francouzština
Nabízíme vám jazykové pobyty s kurzy francouzštiny pro juniory různého věku i pokročilosti. Vybírat můžete z pobytů jak v Evropě, tak v Kanadě.
Němčina
Jazykové pobyty pro juniory a mladé dospělé jsou populární díky komplexní péči o mladého studenta či studentku. Kromě studia němčiny je postaráno i o ubytování, stravu a mimoškolní aktivity.
Španělština
Jazykové kurzy španělštiny v zahraničí pro děti nabízíme v podobě jazykových pobytů s komplexní péčí. Součástí studijního pobytu je jazykový kurz, strava, ubytování i doprovodný program.
Angličtina
Na jazykový pobyt v zahraničí může vyrazit celá rodina. Jazykový kurz absolvuje každý z členů zvlášť podle věku a znalostí a pak už je rodinná dovolená jen na vás.
Střední škola
Rok na střední škole v zahraničí? To jsou zkušenosti na celý život. Součástí programů je také nalezení vhodné hostitelské rodiny podle přání každého z mladých studentů.
Vysoká škola
Studium na vysoké škole v zahraničí v sobě kombinuje odborné studium i zahraniční praxi. Tedy ideální kombinace pro start úspěšné kariéry.
Anglický jazyk
Jazykové pobyty spojené s neplacenými stážemi či prací se stávají stále více populárnějšími.
Angličtina
Nabízíme jazykové kurzy angličtiny pro studenty ve věku 40 let a více. Ve škole se zlepšíte v konverzaci a gramatice, ale především jsou tyto kurzy spojené i s odpoledním programem, kde můžete více poznat danou destinaci a seznámit se s podobně smýšlejícími lidmi.
Španělština
Jazykové kurzy španělštiny pro studenty ve věku 40+ a 50+ jsou především určeny těm lidem, kteří pro sebe chtějí něco udělat a spojit například dovolenou s užitečnou vzdělávací činností.
Italština
Chcete se zlepšit v italštině? Vyberte si jazykové kurzy italštiny pro studenty ve věku 50+ a naučte se kromě temperamentního jazyka také třeba vařit italské pokrmy.

Konzultace zdarma

Našim klientům jsme plně k dispozici od výběru jazykového pobytu až po návrat z něj.

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána!

Děkujeme Vám. Vaše zpráva byla úspěšně odeslána. Brzy Vás budeme kontaktovat s naší odpovědí. Vaše Letuska.cz
🛠 Zprávu se nepodařilo odeslat, zkuste to prosím znovu a nebo napište nám na info@study.cz
Adresa
Velflíkova 1430/8
Praha 6
160 00
Pracovní doba
Po - Pá: 8.00 - 18.00
Napište nám
Sociální sítě

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Nenechte si ujít novinky a užitečné tipy
Děkujeme! Váš e-mail byl přidán.
Oops! Something went wrong while submitting the form.