O Study.cz

Jsme průkopníky v zajišťování kvalitního studia v zahraničí.
Příležitost, která vás posune dál

Proč si lidé vybírají právě Study.cz

V nabídce Study.cz se nachází jen školy námi navštívené, ověřené nebo jednotlivé pobočky osvědčeného řetězce. Jsme plně zaměření na individuální potřeby našich klientů. Pomáháme se studiem cizích jazyků lidem všech generací.

U nás upřednostňujeme kvalitu nad kvantitou, proto se můžete spolehnout na profesionální péči našich odborníků.

Naše reference mluví za vše

Za kvalitu ručíme

Portál Study.cz plynule navazuje na technologickou vyspělost společnosti Asiana
a zároveň čerpá z dlouholetých zkušeností s poradenskou činností
a odbavováním klientů za studiem v zahraničí.  Navíc díky spolupráci s ostatními projekty společnosti Asiana zajišťujeme jazykový kurz v zahraničí včetně letenek, víz, extra ubytování či pojištění.  

Study.cz je též zařazena do projektu Quality English. Tato organizace sdružuje nejkvalitnější jazykové školy a agentury z celého světa. Zároveň s tím Study.cz patří k autorizovaným agentům ICEF, což mimo jiné zaručuje pravidelné proškolování zaměstnanců.

Preferujete nadstandardní služby?

U Study.cz je VIP každý

Klientům jsme plně k dispozici nejen před samotným pobytem v zahraničí, ale také v průběhu kurzu i po jeho skončení. Nejeden z důvodů, proč se k nám klienti pravidelně vracejí. Samozřejmě také zajišťujeme jazykové pobyty na míru více členům jedné rodiny nebo kurz podle speciálních požadavků.

Jsme hrdí, že pomáháme nejen mladým lidem ke vzdělání. Naším krédem je upřednostňování kvality před kvantitou a individuální přístup k potřebám našich klientů.

Vaše Study.cz

Náš Study tým

Kristýna Světlíková
konzultant
Velmi ráda vám pomohu se sestavením jazykového pobytu na míru. S jazykovými kurzy mám již mnohaleté zkušenosti. Pomůžu vám s veškerou potřebnou administrativou a komunikací se školou i během vašeho pobytu.
Helena Kolínská
konzultant
S jazykovým pobytem v zahraničí mám vlastní zkušenosti, proto vám mohu předat spoustu tipů, jak kurz probíhá, co si vzít s sebou nebo například jak se žije v hostitelské rodině. Ráda pro vás připravím pobyt tak, aby vám co nejvíce vyhovoval.
Zita Petrová
konzultant
Jazykové kurzy? Tak ty patří jednoznačně mezi mé koníčky. Kromě obohacení znalostmi si tak ráda zpestřuji dlouhodobější cestovatelské pobyty. Určitě mi budete věřit, že kurz španělštiny se mi při cestování v Latinské Americe opravdu vyplatil. Budu vám ráda nápomocná při plánovaní vašeho pobytu, ať už cíl bude jakýkoliv.

Náš tým

Lucie Schveiner
konzultant
Velmi ráda Vám pomohu se sestavením jazykového pobytu na míru. S jazykovými kurzy mám již mnohaleté zkušenosti, takže pokud chcete pobyt probrat osobně, neváhejte se za mnou zastavit na pobočce v Karlových Varech.
Petra Satranová
konzultant
S jazykovým pobytem v zahraničí mám vlastní zkušenosti, proto Vám mohu předat spoustu tipů, jak kurz probíhá, co si vzít s sebou nebo například jak se žije v hostitelské rodině. Ráda pro Vás připravím pobyt tak, aby Vám co nejvíce vyhovoval.

Konzultace zdarma

Našim klientům jsme plně k dispozici od výběru jazykového pobytu až po návrat z něj.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Adresa
Velflíkova 1430/8
Praha 6
160 00
Pracovní doba
Po - Pá: 8.00 - 18.00
Napište nám
Sociální sítě