Kam poprvé na juniorský pobyt

Jede vaše dítě poprvé na juniorský jazykový pobyt do zahraničí? Na méně než měsíc? Doporučujeme vybrat jednu z jazykových škol v Evropě.
Autorka článku
Kristýna Hrůšová
7/12/2018
Jede vaše dítě poprvé na juniorský jazykový pobyt do zahraničí? Na méně než měsíc? Doporučujeme vybrat jednu z jazykových škol v Evropě.

Prázdninové jazykové pobyty doporučují odborníci jako jednu z nejeefektivnějších metod výuky jazyka. Váš teenager se otrká, získá cennou zkušenost, nové přátele a v angličtině nebo jiném jazyce značně poskočí.

Chcete poslat středoškoláka na krátkodobý jazykový pobyt do zahraničí? Doporučujeme některou z evropských škol. Mají skvělou úroveň a vaše dítě zůstane „po ruce“.  

Jazykové pobyty ve Velké Británii, Skotsku a Irsku

  • prestiž, kvalita, skvělí lektoři, tradice

Jestli chcete vsadit na jistotu cizojazyčného prostředí a zároveň hledáte tradiční a ověřený způsob výuky, zvolte jazykovou školu v Británii, Skotsku nebo Irsku. Školy v Británii mají vysokou prestiž a nabízejí i zajímavé volnočasové aktivity.  

Jazykové pobyty na Maltě nebo Kypru

  • perfektní výuka, odpočinek, moře, pestrý program

Pokud má být pobyt zaměřen spíš na odpočinek, a studium angličtiny je příjemný bonus, pošlete své dítě k moři. Například na krásném ostrově Malta je angličtina úředním jazykem, zajímavé kurzy nabízejí i jazykové školy na Kypru nebo v Řecku. Díky kolektivu dětí z různých států celého světa je angličtina jediným způsobem, jak se domluvit.

5 výhod jazykového pobytu v Evropě

  •    bezvízový styk
  •    levnější cena dopravy
  •    pestrý výběr zemí
  •    široká nabídka studia
  •    pocit blízkosti pro dítě i rodiče

Dopoledne výuka, odpoledne zábava, sport a výlety

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv destinaci, vaše dítě se nebude nudit. O výuku i odpolední program se starají zkušení lektoři a vychovatelé, kteří mají děti neustále pod kontrolou. Dopoledne se studenti většinou učí, odpoledne i večer jsou v programu rozmanité společenské aktivity.

Školu vybírejte podle oblíbených koníčků dítěte


Rozdíl mezi školami je v kvalitě studijních materiálů, typu ubytování a náplni aktivit. Vybrat si můžete i počet studentů ve skupině. Ty nejlepší školy nabízejí takový zábavný program, aby se děti nenudily. Vyzkouší si atraktivní sporty i umělecké aktivity – například jachting, péči o koně, tanec, tenis. Poznávaji cizí zemi a navazují cenná přátelstvi s vrstevníky z celého světa. Zkušení lektoři jsou schopni lekce vyvážit tak, aby děti nebyly přetěžovány, ani neměly čas na zlobení. Jazykové pobyty jsou fajn způsob, jak pilovat angličtinu a zároveň velmi zajímavě strávit prázdniny.  

Rádi vám s výběrem školy poradíme. Vaše Study.cz