Sprachcaffe Paříž

Paříž
Nezávazná konzultace

Studium francouzštiny ve Francii na Sprachcaffe Paříž


Jazykové pobyty v zahraničí jsou naprosto ideální pro perfektní ovládnutí jazyka. U francouzštiny a Paříže tomu není jinak. Areál školy se nachází poblíž Opery v jedné z tichých uliček 9. obvodu. Nedaleko je Boulevard Hausmann s mnoha různými kavárničkami, obchody a butiky. Kousek od školního kampusu najdete i stanici metra Grands Boulevards, takže není problém se pohodlně dostat k Louvru, Vítěznému oblouku nebo katedrále Notre Dame. Jde o moderní školu s dobře vybavenými učebnami, recepcí, knihovnou, kavárnou a také s přístupem na internet.

Studium francouzštiny v Paříži

Na jazykové škole Sprachcaffe si lze vybrat z mnoha různých typů kurzů. Volit můžete mezi standardním kurzem (20 lekcí) a kurzem intenzivním (30 lekcí), nebo se připravovat na zkoušky DELF (Diplôme d'Etude de Langue Français). Studovat lze také dlouhodobě (zájemci zde mohou setrvat až jeden rok) nebo individuálně. Každá lekce trvá 45 minut a studijní skupiny navštěvuje maximálně 12 studentů, kterým musí být minimálně 18 let.


Tip: Pokud se zúčastníte dlouhodobého kurzu (již od 8 týdnů), můžete získat zajímavé slevy.

Studijní materiály pro jazykový kurz francouzštiny v Paříži

V jazykové škole Sprachcaffe získáte ke studiu francouzštiny ty nejmodernější materiály. Lektoři musí být vysokoškolsky vzdělaní a mít francouzštinu jako svůj mateřský jazyk. Studijní materiály pro své studium v zahraničí získají studenti ihned po nástupu do školy a  mohou si je ponechat i po skončení kurzu. Pouze pokud se přihlásíte do přípravného kurzu na zkoušky DELF, je třeba si zakoupit oficiální učebnici pro přípravu na zkoušky DELF.

Možnosti ubytování pro jazykový pobyt, Paříž

Jazyková škola Sprachcaffe Paříž zajišťuje několik typů ubytování. Nejpopulárnější je možnost ubytovat se v hostitelských rodinách, protože se tak studenti zapojí do každodenního života ve francouzské rodině. Rodiny navíc poskytují i stravování, a to formou snídaně nebo polopenze. Dále můžete bydlet s dalšími studenty z celého světa v apartmánech. Ty disponují jednoduchým vybavením, které ale plně postačuje pro běžný život. Kuchyňka a koupelna jsou zde společné. V obou případech můžete vybírat z jedno nebo dvoulůžkových pokojů. Pokud chcete skutečně pohodlí, lze zajistit ubytování v některém z hotelů.


TIP: Sprachcaffe Paříž spolupracuje s hostitelským rodinami vzdálenými maximálně 25 minut jízdy veřejnou dopravou, což je velice blízko v porovnání s ostatními jazykovými školami. Jazykový pobyt v zahraničí tak nestrávíte v autobuse nebo jiném dopravním prostředku a ušetřený čas můžete věnovat například procházce podél Seiny.


Doprava na místo
Do Paříže je nejsnadnější doprava letecky. Letenky pohodlně zakoupíte na portálu LETUSKA.CZ. Pokud preferujete autobusovou dopravu, je možné zajistit i tento druh spojení. Pro dopravu z letiště do místa ubytování můžete využít veřejnou dopravu (z vlastních zkušeností i zkušeností našich klientů tuto variantu doporučujeme pouze zkušeným cestovatelům :-), případně školou organizovaný transfer.

Volný čas a zábava na jazykovém pobytu v Paříži

V Paříži se rozhodně nikdo nemůže nudit! Je zde plno příležitostí, jak trávit mimoškolní čas, jazyková škola navíc sama organizuje celou řadu mimoškolních aktivit. Pokud studenti rádi vyráží sami, mohou zajít třebas do kina, do jedné z pařížských kaváren nebo si vychutnat proslavenou francouzskou kuchyni. Výborná je třeba restaurace Leon de Bruxelles na Champs-Elysées, která se specializuje na mořské plody. K oblíbeným kulturním cílům patří Montmartru, Socha Svobody, Eiffelovka, Vítězný oblouk nebo třeba Notre Dame.

Vyberte typ kurzu

Minimální věk:
18

Počet studentů ve třídě:
12

Délka lekce:
45 min

Mezinárodní složení studentů:
na

Zastoupení studentu z ČR:
na

Typy jazykových kurzů:
obecná francouzština, příprava na zkoušky DELF, dlouhodobé studium, individuální lekce

Výhoda:
ubytování do 25 minut jízdy od školy, kvalita mezinárodního řetězce, internet zdarma

Fotogalerie školy

Video školy

Adresa školy

Kurzy

Kristýna Světlíková
manažer
Zajímáte se o tuto školu?
Neváhejte se zeptat na více informací.
Paříž

Standardní kurz FJ

Francouzština

Škola má široké portfolio nabízených kurzů. Mezi nejoblíbenější však patří standardní kurz francouzštiny.

Délka kurzu: od 1 týdne

Počet hodin: 20 lekcí týdně

5.600 Kč
Cena od
Nezávazná objednávka

Proč studovat v Sprachcaffe Paříž?

Wi-Fi zdarma

Přímé lety z Prahy

Studium vhodné i pro začátečníky

Co si o škole myslí studenti?

Zde si můžete přečíst rezecenze od našich studentů
No items found.

Nezávazná konzultace

Našim klientům jsme plně k dispozici od výběru jazykového pobytu až po návrat z něj.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Adresa
Velflíkova 1430/8
Praha 6
160 00
Pracovní doba
Po - Pá: 8.00 - 18.00
Napište nám
Sociální sítě