Sprachcaffe Language Plus Peking

Peking
Nezávazná konzultace

Studium čínštiny v Pekingu na Sprachcaffe language plus


Tato jazyková škola v Pekingu byla založena v roce 2005 a jde o školu, které byla udělena akreditace obchodním úřadem Číny a také organizacemi ALTO a WYSE (dřívější FIYTO). Vyučující na této škole musejí mít vysokoškolské vzdělání zaměřené na jazyky se specializací na čínštinu. Jazykové kurzy probíhají v budově situované do císařských zahrad Wen Hua Gong, které se nacházejí v Zakázaném městě, pouhých několik minut od známé tepny Wangfujing. Areál školy zahrnuje 12 učeben s audiovizuální technikou, studentskou místnost, knihovnu a jídelnu, kde si mohou studenti koupit drobné občerstvení. Připojit k internetu je zdarma.

Studium čínštiny v Pekingu

Studium čínštiny v zahraničí si mohou dopřát nejen pokročilí studenti, ale i naprostí začátečníci. Samozřejmě si lze zvolit, jak má být kurz intenzivní - od standardních kurzů s 20 lekcemi týdně po kurzy intenzivní o 30 lekcích. V případě zájmu je možné objednat individuální kurzy (10, 20 nebo 30 lekcí týdně). Lze se také zúčastnit speciálních kurzů s výukou čínské kaligrafie a umění nebo kurz Tai-chi. Jedna lekce trvá 45 minut a dochází na ni maximálně 8 studentů, všem účastníkům musí být alespoň 18 let.

Studijní materiály pro jazykový kurz v Pekingu

Pro studium čínštiny v zahraničí jsou k dispozici studijní materiály, které zahrnují tištěné učebnice i audiovizuální pomůcky, jež jsou pro výuku čínštiny obzvláště důležité. Na začátku kurzu píší studenti test, na jehož základě se rozřadí do skupin. Výuka zahrnuje pokrokové metody jako například hraní scének, diskuse mezi studenty a přehrávání běžných situací. Důležitá je ale také domácí příprava na následující lekce.

Možnosti ubytování na jazykovém kurzu čínštiny

Jazykový kurz čínštiny v Pekingu nabízí ubytování ve školní rezidenci a v apartmánech. Nejlépe se však seznámíte s dalšími studenty při ubytování v rezidencích, které jsou vzdálené pouhých 10 minut chůze od školy. Lze se zde stravovat formou polopenze a vybírat můžete z jedno nebo dvoulůžkových pokojů. Apartmány jsou vzdálené od školy 30 – 40 minut jízdy městskou dopravou, volit lze opět ubytování v jedno a dvoulůžkových pokojích. Doporučujeme je především starším studentům a těm, kteří mají rádi klid. Jelikož je jazykový pobyt v zahraničí otázkou alespoň několika týdnů, doporučujeme věnovat výběru ubytování dostatečnou pozornost.


Doprava na jazykový pobyt - letenky do Pekingu
Na portálu LETUSKA.CZ najdete zajímavé ceny letenek přímo do Pekingu.

Volný čas a zábava na jazykovém kurzu v Číně

Peking je symbolem Číny a právě zde můžete nejlépe obdivovat její historii. Škola pro své studenty zajišťuje různé mimoškolní aktivity. Jde např. o výlety do Zakázaného města, Letního paláce i na Velkou Čínskou zeď. Studenti také rádi o volnu navštěvují restaurace, čajovny a chodí na pravé asijské masáže.

Vyberte typ kurzu

Minimální věk:
18

Počet studentů ve třídě:
8

Délka lekce:
45 min

Mezinárodní složení studentů:
Japonsko, Asie, Jižní Amerika, Evropa

Zastoupení studentu z ČR:
cca 1 %

Typy jazykových kurzů:
kurzy čínštiny (skupinové, individuální); doplňkové kurzy kaligrafie nebo tai-chi

Výhoda:
prostředí hlavního města Číny, kvalitní výuka, malé skupiny studentů

Fotogalerie školy

Video školy

Adresa školy

Kurzy

Kristýna Světlíková
manažer
Zajímáte se o tuto školu?
Neváhejte se zeptat na více informací.
Peking

Standardní kurz čínštiny

Čínština

Škola nabízí velké množství variant jazykových kurzů. Vybrat si můžete od soukromých lekcí 1:1 až po skupinové standardní lekce.

Délka kurzu: od 1 týdne

Počet hodin: 20 lekcí týdně

4.830 Kč
Cena od
Nezávazná objednávka

Nízké procento česky mluvících studentů

Lokalita školy v historické části města

Wi-Fi zdarma

Co si o škole myslí studenti?

Zde si můžete přečíst rezecenze od našich studentů
No items found.

Nezávazná konzultace

Našim klientům jsme plně k dispozici od výběru jazykového pobytu až po návrat z něj.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Adresa
Velflíkova 1430/8
Praha 6
160 00
Pracovní doba
Po - Pá: 8.00 - 18.00
Napište nám
Sociální sítě