Sprachcaffe Havana

Havana
Nezávazná konzultace

Studium v zahraničí - vše o jazykové škole Sprachcaffe Havana


Jazyková škola Sprachcaffe Havana se nachází v části zvané Marimar, přední havanské rezidenční čtvrti. Ve dvoupodlažní budově najdete 6 klimatizovaných učeben, salonek, počítačový kout s připojením na internet a kafetérii. Ačkoli budete na Kubě, možná najdete jisté "známky Ameriky". Čtvrť Marimar a zvláště pak Quinta Avenida měly při výstavbě za vzor newyorský Manhattan.

Studium španělštiny v zahraničí

Ještě než nastoupíte na jazykový kurz španělštiny, musíte projít rozřazovacím testem. Čeká vás hned první hodinu, ale rozhodně se ho nebojte :) Jde jen o zjištění vašich znalostí, aby vás pak mohla jazyková škola zařadit do správné skupinky. Na jazykové škole Sprachcaffe Havana můžete studovat španělštinu v prázdninové (10 lekcí týdně), standardní (20 lekcí týdně) nebo intenzivní (30 lekcí týdně) variantě. V případě, že byste rádi podnikli super intenzivní jazykový kurz v zahraničí, doporučujeme vám využít nabídky na individuální výuku španělštiny (od 2 do 6 lekcí denně). Pokud se rozhodnete podniknout studium španělštiny v zahraničí se Sprachcaffe Havana, počítejte s tím, že standardní a prázdninové jazykové kurzy španělštiny trvají minimálně 2 týdny.

Studijní materiály pro jazykové kurzy

Všechny materiály, které budete pro studium v zahraničí potřebovat, zajistí jazyková škola a dostanete je ihned po nástupu na jazykový kurz. Vychází se nejen z klasických učebnic, ale také z materiálů, s nimiž se studenti každodenně potkávají. To je důležité především pro začátečníky, kterým může prvotní orientace ve zcela novém prostředí dělat problémy. V případě, že si s sebou budete brát slovník, zvažte, zda si vzít klasický nebo výkladový. Pokud totiž chcete podniknout skutečně intenzivní jazykový pobyt v zahraničí, pomáhají i zcela běžné věci jako právě onen výkladový slovník.

Ubytování pro jazykové pobyty v zahraničí

Jazyková škola Sprachcaffe Havana nabízí dva druhy ubytování. V první řadě se jedná o komfortní apartmány, druhou možností je pak studentský dům. Tradiční hostitelské rodiny v nabídce bohužel nenajdete. Stravování si tedy každý zajišťuje sám a počítejte s tím, až budete vytvářet rozpočet pro jazykový pobyt v zahraničí.

Doprava na jazykové kurzy v zahraničí

Na jazakové pobyty v Havaně se dostanete velmi snadno, ostatně stejně jako na kteréhokoli jiné jazykové kurzy v zahraničí. Na našem sesterském portálu LETUSKA.CZ totiž najdete levné letenky do celého světa včetně Havany. Z letiště pak doporučujeme využít školního transferu.

Volný čas a zábava

I když se zapíšete na intenzivní studium v zahraničí, rozhodně nestrávíte celou dobu jazykového pobytu ve třídě nad učebnicí. Ke studiu cizích jazyků patří také konverzace. A nejen proto tu jsou doprovodné aktivity s ostatními studenty. Řetězec jazykový škol Sprachcaffe je proslulý jejich pestrou nabídkou a pobočka v Havaně není výjimkou. Čekají tak na vás různé sporty, výlety po Havaně, lenošení na pláži, návštěvy muzeí (nejen historických těch, ale třebas i doutníků :), salsa večery a mnoho dalšího. Jazykový pobyt v zahraničí od Sprachcaffe Havana si tedy užijete se vším všudy!

Vyberte typ kurzu

Minimální věk:
16

Počet studentů ve třídě:
8

Délka lekce:
45 minut

Mezinárodní složení studentů:
Studenti především z Asie, Západní Evropy, USA a Kanady

Zastoupení studentu z ČR:
do 5%

Typy jazykových kurzů:
standardní kurz obecné španělštiny (20 lekcí týdně); intenzivní jazykový kurz (30 lekcí týdně); prázdninový/dopolední kurz (10 lekcí týdně); individuální výuka španělštiny (10, 20 nebo 30 one-to-one lekcí týdně)

Výhoda:
dobrá dostupnost k pláži; rozmanité doprovodné aktivity; malá škola s příjemnou atmosférou a individuálním přístupem; doplňkové taneční lekce

Fotogalerie školy

Video školy

Adresa školy

Kurzy

Kristýna Světlíková
manažer
Zajímáte se o tuto školu?
Neváhejte se zeptat na více informací.
Havana

Kurz kubánské salsy

Španělština

Ke klasické výuce španělštiny lze také přidat kurzy potápění, vaření nebo kurzy temperamentního tance SALSY.

Délka kurzu: od 1 týdne

Počet hodin: 10 tanečních lekcí týdně

4.200 Kč
Cena od
Nezávazná objednávka
Havana

Standardní kurz ŠJ

Španělština

Škola má široké portfolio nabízených kurzů. Mezi nejoblíbenější však patří standardní kurz španělštiny.

Délka kurzu: od 1 týdne

Počet hodin: 20 lekcí týdně

5.320 Kč
Cena od
Nezávazná objednávka

Proč právě jazykové pobyty v zahraničí od Sprachcaffe Havana?

Lekce tance

Prostředí přímořského letoviska

Prohlídka města s průvodcem

Co si o škole myslí studenti?

Zde si můžete přečíst rezecenze od našich studentů
No items found.

Nezávazná konzultace

Našim klientům jsme plně k dispozici od výběru jazykového pobytu až po návrat z něj.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Adresa
Velflíkova 1430/8
Praha 6
160 00
Pracovní doba
Po - Pá: 8.00 - 18.00
Napište nám
Sociální sítě