Scuola Leonardo da Vinci

Řím
Nezávazná konzultace

Studium v zahraničí - vše o jazykové škole Scuola Leonardo da Vinci Řím


Jazyková škola Scuola Leonardo da Vinci Řím sídlí v krásné historické budově na pěší zóně, přibližně v polovině cesty mezi Piazza Navona a bazilikou Svatého Petra. Výhodou této jazykové školy však není jen její perfektní umístění v centru města. Scuola Leonardo da Vinci Řím může svým studentům nabídnout také perfektní zázemí zahrnující 13 světlých učeben, počítačovou místnost s připojením na internet, videomísnost, cafeterii, společenský salonek a přednáškovou místnost. Jedná se o jednu z nejlepších jazykových škol v Římě a na jazykový kurz v zahraničí s ní můžou i vozíčkáři.

Jazykové kurzy italštiny pro studium v zahraničí

Základní jazykový kurz italštiny trvá minimálně dva týdny a zahrnuje 20 lekcí týdně, intenzivní varianta pak 30 lekcí týdně. Nabídka dalších jazykových kurzů je opravdu pestrá a najdete v ní snad všechny jazykové kurzy italštiny, na jaké si lze vzpomenout. V seznamu kurzů, které zajišťuje jazyková škola Scuola Leonardo da Vinci Řím mimo jiné naleznete: přípravné kurzy na univerzitní studium, přípravné kurzy na mezinárodní zkoušky, jazykové kurzy italštiny v miniskupinách, individuální lekce i jazykové kurzy spojené s naukou o současné kultuře a dějinách. Jak říkáme, seznam je opravdu dlouhý a věříme, že i vy si zde vyberete ten správný jazykový kurz italštiny pro nadcházející jazykový pobyt v zahraničí.

Studijní materiály pro jazykové kurzy v zahraničí

Vhodné studijní podklady jsou pro studium v zahraničí to nejdůležitější. Základ studijních materiálů na jazykové škole Scuola Leonardo da Vinci Řím tvoří sice učebnice, ale lektoři s nimi dokáží vykouzlit interaktivní výuku, která studenty zkrátka baví. K výuce patří také doprovodné materiály, ať už audiovizuální nebo fyzické články z časopisů, jídelní lístky restaurací, texty písniček atd.

Možnosti ubytování během jazykových kurzů v zahraničí

Pokud se vydáte na jazykový pobyt v Římě s jazykovou školou Scuola Leonardo da Vinci, budete mít na výběr nepřeberné možnosti ubytování. Od hostitelských rodin přes různé studentské rezidence a apartmány až po hostely, hotely nebo vlastní byty. Při plánování rozpočtu pro jazykový pobyt v zahraničí mějte na paměti, že budete potřebovat také peníze na jídlo. Jestliže se rozhodnete pro ubytování v hostitelské rodině, tak vám postačí peněz méně, neboť součástí ceny za ubytování v rodině je i polopenze (případně jen snídaně).

Doprava na jazykové pobyty v zahraničí - Řím

Na jazykové pobyty v Římě se dostanete velmi snadno. Do Říma léta několik leteckých společností a nabídka letenek je opravdu pestrá. Ty nejlevnější letenky do Říma a dalších měst najdete na našem sesterském portálu Letuška.cz.

Volný čas a zábava

Jazykový pobyt v zahraničí si se Scuola Leonardo da Vinci Řím užijete od začátku do konce! Studium cizích jazyků v zahraničí totiž není jen o tréninku gramatiky v učebně. S jazykovou školou Scuola Leonardo da Vinci Řím se můžete zúčastnit mnoha společenských i kulturních aktivit a trénovat tak své konverzační dovednosti v praxi. Jazyková škola organizuje prohlídky Říma, tematické večery ve škole, společné večerní návštěvy diskoték a klubů i například fotbalová utkání.

Minimální věk:
16

Počet studentů ve třídě:
max. 12

Délka lekce:
45 minut

Mezinárodní složení studentů:
studenti z více jak 30 zemí světa

Zastoupení studentu z ČR:
do 5%

Typy jazykových kurzů:
standardní jazykové kurzy italštiny, intenzivní jazykové kurzy italštiny, individuální jazykové kurzy italštiny, jazykové kurzy italštiny pro akademické účely, příprava na mezinárodní zkoušky, jazykové kurzy italštiny v malých skupinách, odpolední výuka, jazykový kurz italštiny plus kultura/vaření/víno

Výhoda:
v centru Říma; pravidelně obměňovaná nabídka doprovodných aktivit; možnost zapsat se na intenzivní jazykové kurzy "jen jeden týden"

Fotogalerie školy

Video školy

Adresa školy

Kurzy

Kristýna Hrůšová
Senior Konzultant
Zajímáte se o tuto školu?
Neváhejte se zeptat na více informací.
Řím

Standardní kurz IJ

Italština

Škola nabízí velké množství variant jazykových kurzů. Vybrat si můžete od soukromých lekcí 1:1 až po skupinové standardní lekce.

Délka kurzu: od 1 týdne

Počet hodin: 20 lekcí týdně

5.880 Kč
Cena od
Nezávazná objednávka

Proč si pro jazykový kurz italštiny vybrat právě školu Scuola Leonardo da Vinci?

Lokalita školy v centru města

Prohlídka města s průvodcem

Nabídka pestrých odpoledních aktivit

Co si o škole myslí studenti?

Zde si můžete přečíst rezecenze od našich studentů
No items found.

Nezávazná konzultace

Našim klientům jsme plně k dispozici od výběru jazykového pobytu až po návrat z něj.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Adresa
Velflíkova 1430/8
Praha 6
160 00
Napište nám
Sociální sítě