Scuola Leonardo da Vinci Florencie

Florencie
Nezávazná konzultace

Studium v zahraničí - vše o Scuola Leonardo da Vinci Florencie


Škola Leonardo da Vinci Florencie (LDVF) je situována v historickém paláci s krásným výhledem na místní katedrálu. Ta se nachází v samém srdci města a dostanete se k ní za pár minut chůze. Stejně tak jako k dalším slavným památkám. Škola Leonardo da Vinci zaujímá tři patra a naleznete zde 15 světlých učeben, studovnu, multimediální učebnu, free internet point, automat na kávu a společenskou místnost. Škola má bezbariérové uzpůsobení, takže ji mohou navštěvovat i invalidé. Personál tvoří tým ochotných a přátelských místních lidí, na které se studenti mohou obrátit s čímkoli. Klidně i s dotazy na to, co se dá podnikat odpoledne po škole.

Studium italštiny v Itálii

Ačkoli výuku na LDVF zajišťují především mladí lektoři, mají všichni vysokoškolské vzdělání se zaměřením na vedení kurzů pro cizince. Všechny jazykové kurzy italštiny jsou vedeny "přímou metodou". To znamená, že od prvního dne budete vedeni k tomu, abyste mluvili výhradně italsky a i nová slovíčka si vyhledávali pokud možno pouze ve výkladovém slovníku. Pomůže vám to si rychleji osvojit nová slovíčka, získáte sebedůvěru a jazykový kurz v zahraničí tak bude opravdu účinný. Studium italštiny na LDVF se zaměřuje na všechny aspekty jazyka, tedy jak gramatiku, tak slovní zásobu, stylistku, fonetiku, vedení dialogů i idiomy. Nabízejí se standardní jazykové kurzy italštiny pro dospělé, jazykové pobyty s intenzivní výukou italštiny i jazykové kurzy italštiny pro manažery. Na LDVF mohou své studium v zahraničí podniknout také zájemci o mezinárodní certifikáty a dlouhodobé jazykové kurzy - můžete se zapsat na jazykový kurz v délce až 48 týdnů. Možnost individuálních lekcí je samozřejmostí.

Typy jazykových kurzů

  • standardní jazykové kurzy italštiny - 20 lekcí italštiny týdně
  • intenzivní jazykové kurzy italštiny - 30 lekcí italštiny týdně
  • individuální jazykové kurzy italštiny - min. 15 lekcí týdně
  • jazykové kurzy italštiny pro studenty 50+ - 20 lekcí týdně
  • příprava na mezinárodní zkoušky
  • jazykové kurzy italštiny v malých skupinách - 30 lekcí týdně
  • jednodenní jazykový kurz learn-and-go - 3 lekce za den
  • jazykový kurz italštiny plus kultura - 25 lekcí týdně
  • jazykový kurz italštiny plus kultura/vaření/víno - 20 lekcí týdně

Studijní materiály

Učebnice a doprovodné materiály jsou v ceně kurzu. Lektoři je pravidelně aktualizují a vybírají v závislosti na jazykové pokročilosti studentů. Na jazykový kurz v Itálii vám tedy postačí jen tužka a poznámkový blok. I když jsou jazykové kurzy pro začátečníky vedeny intuitivně, doporučujeme vzít si s sebou ještě slovník. Velkým přínosem však bude už samotný pobyt v zahraničí, kdy budete italštinou obklopeni od rána do večera (vlastně rána :)

Možnosti ubytování

Zázemí ovlivňuje jazykový pobyt v zahraničí víc, než by se na první pohled mohlo zdát. A tak i když jedete na jazykový pobyt v zahraničí například jen na dva týdny, neukvapte své rozhodnutí. Jazyková škola Leonardo da Vinci Florencie zajišťuje studentům několik variant ubytování. Předně se samozřejmě jedná o hostitelské rodiny. Dále se mohou studenti ubytovat v apartmánech - soukromých nebo sdílených. V případě zájmu lze zajistit hostel nebo poradit s pronájmem bytu. Všechny typy ubytování se nacházejí do 30 minut jízdy od školy a musí splňovat jistý standard, který škola pravidelně kontroluje. Záleží tedy jen na vás, zda si chcete užívat studentského života se vším všudy či rádi nakouknete pod pokličku každodenního života místních.

Doprava na jazykový kurz ve Florencii

Na jazykové pobyty v Itálii se nejpohodlněji dostanete letecky. Levné letenky do Florencie i jinam najdete na našem sesterském portálu LETUSKA.CZ.

Volný čas a zábava

Správné studium cizích jazyků v zahraničí by nemělo být jen o gramatice nebo slovní zásobě, ale také o poznávání místní kultury. Proto jazyková škola Leonardo da Vinci pořádá pro své studenty nejen zábavní a sportovní programy, ale také kulturní. V nabídce se tedy také najdete různé festivaly, výlety do okolních měst, večery italských filmů, návštěvy vinných sklepů atd. Všichni také obdrží průkazku studenta, na kterou se vážou slevy na další kulturní, sportovní i společenské akce.

Vyberte typ kurzu

Minimální věk:
16

Počet studentů ve třídě:
max. 12

Délka lekce:
45 minut

Mezinárodní složení studentů:
studenti pochází z více jak 40 zemí světa

Zastoupení studentů z ČR:
cca 3%

Kurz 50+

Minimální věk:
50

Počet studentů ve třídě:
max. 12

Délka lekce:
45 minut

Mezinárodní složení studentů:
studenti pochází z více jak 40 zemí světa

Zastoupení studentů z ČR:
cca 3%

Termíny nástupu v roce 2020:

20.4., 14.9., 5.10. 2020

Fotogalerie školy

Video školy

Adresa školy

Kurzy

Kristýna Světlíková
manažer
Zajímáte se o tuto školu?
Neváhejte se zeptat na více informací.
Florencie

Kurz 50+

Italština

Jazyková škola nabízí studentům ve věku 50 a více let jazykový kurz La Dolce Vita, kde je v ceně i společný odpolední a večerní program.

Délka kurzu: od 1 týdne

Počet hodin: 20 lekcí týdně

Ubytování: hostitelská rodina / apartmán

20.770 Kč
Cena od
Nezávazná objednávka
Florencie

Standardní kurz IJ

Italština

Škola nabízí velké množství variant jazykových kurzů. Vybrat si můžete od soukromých lekcí 1:1 až po skupinové standardní lekce.

Délka kurzu: od 1 týdne

Počet hodin: 20 lekcí týdně

5.880 Kč
Cena od
Nezávazná objednávka

Proč si pro jazykový kurz italštiny vybrat právě školu Scuola Leonardo da Vinci?

Přímé lety z Prahy

Lokalita školy přímo v centru

Intuitivní vedení výuky

Co si o škole myslí studenti?

Zde si můžete přečíst rezecenze od našich studentů
Jazykový pobyt ve Florencii
Přečtěte si recenzi od paní Bekime, která se rozhodla podniknout jazykový pobyt ve škole Scuola Leonardo da Vinci Florencie.

Nezávazná konzultace

Našim klientům jsme plně k dispozici od výběru jazykového pobytu až po návrat z něj.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Adresa
Velflíkova 1430/8
Praha 6
160 00
Pracovní doba
Po - Pá: 8.00 - 18.00
Napište nám
Sociální sítě