Liden&Denz Petrohrad

Petrohrad
Nezávazná konzultace

Studium ruštiny v zahraničí na Liden&Denz Petrohrad


Budova školy se nachází v historickém centru města nedaleko zámku Mikahilovsky a nádherných parků. Účastníci jazykového kurzu v Petrohradu tak mají jedinečnou příležitost vidět hned několik ukázek typické majestátní Petrohradské architektury. Přímo naproti škole pak lze navštívit řadu obchůdků, kaváren a restaurací. Liden&Denz Petrohrad sídlí ve druhém patře historické budovy z 19. století, kde má 13 prostorných učeben vybavených audio a video technikou. Škola pořádá mnoho mimoškolních aktivit, jejich seznam je k vyzvednutí na recepci. Stanice metra Nevsky Prospekt/Gostiny Dvor se nachází 5 minut chůze od školy, takže není problém se kamkoliv dostat.

Studium ruštiny v Petrohradu

Jazykové kurzy v Petrohradu začínají v pondělí, takže studenti obvykle přijíždějí v neděli. Všem účastníkům musí být minimálně 16 let. Lekce trvá 50 minut a standardní kurz jich obnáší 20 týdně, intenzivní pak 25. Také je možné si objednat tzv. One-to-One lekce, kde si intenzitu volí studenti podle sebe (15, 20, 30 nebo 40 lekcí týdně). Během školního roku probíhá výuka v 6 jazykových úrovní, v létě se jejich počet rozšiřuje na 8. Při dlouhodobém pobytu je možné za stejných podmínek kombinovat studium v Petrohradu se studiem v Moskvě, kde má tato jazyková škola pobočku

Studijní materiály pro jazykové kurzy v Petrohradu

Učebnice a kopie studijních materiálů zůstávají studentům i po skončení kurzu. Dále je možné navštěvovat vybavenou školní knihovnu. Jako přípravu škola poskytuje online kurzy, kde si mohou studenti osvojit azbuku a fonetiku. Jazykového pobytu v Rusku se nemusí bát ani ti, jež nemají s ruštinou žádné zkušenosti. Zkušení lektoři ochotně pomáhají a již po prvním týdnu lze zaznamenat pokroky a výuka se na nich velmi brzy pozitivně odrazí.

Typy jazykových kurzů:

Standardní kurz - 20 lekcí RJ týdně

Intenzivní kurz - 25 lekcí RJ týdně

Individuální kurz - od 15 lekcí RJ týdně (možná i příprava na zkoušky TORFL)

NOVINKA: Kurz spojený s archeologií - výuka ruštiny + praxe na archeologickém nalezišti

Možnosti ubytování pro jazykové kurzy ruštiny, Petrohrad

Pro studium v zahraničí je také důležitá volba správného typu ubytování, neboť tam studenti tráví mnoho času a spokojenost se zázemím se odrazí na celkovém dojmu z jazykového pobytu. Každý má i jiné nároky, a tak si lze vybrat z několika typů ubytování. Předně se jedná o hostitelské rodiny. Studenti v nich mají totiž ideální příležitost k poznávání ruského stylu života. Ubytování v rodinách je navíc zajištěno se snídaní nebo s polopenzí. Dále se lze ubytovat v apartmánech, které vždy sdílí několik studentů dohromady. Tato varianta je nejvíce oblíbená mezi mladými lidmi, protože právě zde se můžou setkat s dalšími studenty z celého světa a jsou zcela nezávislí. Strava v apartmánech není zajištěna. Bydlet lze pochopitelně také v hotelu.


Doprava na jazykový kurz v Petrohradě

Doporučujeme leteckou přepravu, levné letenky seženete na portálu LETUSKA.CZ, kde lze zajistit i potřebné vízum. Transfer z letiště do místa ubytování mají studenti ubytovaní v hostitelských rodinách ZDARMA.

Volný čas a zábava na jazykovém pobytu v Petrohradě

Jazykový kurz v Petrohradě nabízí mnoho zábavy. Jedná se o město s mnoha kontrasty a bouřlivou historií. Petrohrad založil car Petr Veliký jako „okno do Evropy“ a v tehdejší době patřil mezi přední světové metropole. Dlouhou dobu šlo o hlavní město Ruska, až po začátku komunismu se z něj stalo město provinční. Možnosti zábavy jsou srovnatelné s tím, co zažijete v jiné evropské metropoli, zde si navíc užijí fanoušci výtvarného umění. Zcela mimo vše je zážitek z pravé světlé noci.

Vyberte typ kurzu

Minimální věk:
16

Počet studentů ve třídě:
6 - 12

Délka lekce:
50 min

Mezinárodní složení studentů:
Švýcarsko, Německo, USA, GB, Francie, Itálie, Skandinávie

Zastoupení studentu z ČR:
cca 3 %

Fotogalerie školy

Video školy

Adresa školy

Kurzy

Kristýna Světlíková
manažer
Zajímáte se o tuto školu?
Neváhejte se zeptat na více informací.
Petrohrad

Standardní kurz RJ

Ruština

Škola nabízí velké množství variant jazykových kurzů. Vybrat si můžete od soukromých lekcí 1:1 až po skupinové standardní lekce.

Délka kurzu: od 1 týdne

Počet hodin: 15 lekcí týdně

4.060 Kč
Cena od
Nezávazná objednávka

Proč si pro jazykový kurz ruštiny vybrat právě školu Liden & Denz v Petrohradě?

Nízké procento česky mluvících studentů

Přímé lety z Prahy

Lokalita školy přímo v centru města

Co si o škole myslí studenti?

Zde si můžete přečíst rezecenze od našich studentů
No items found.

Nezávazná konzultace

Našim klientům jsme plně k dispozici od výběru jazykového pobytu až po návrat z něj.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Adresa
Velflíkova 1430/8
Praha 6
160 00
Pracovní doba
Po - Pá: 8.00 - 18.00
Napište nám
Sociální sítě