La Playa

Málaga
Nezávazná konzultace

Studium v zahraničí - vše o jazykové škole španělštiny La Playa Malaga


Menší škola rodinného typu, kterou si opravdu oblíbíte. Nachází se v první řadě domů ihned u pláže, takže k moři to máte doslova pár kroků. A jelikož se škola nenachází přímo v Malaze ale v menším městečku východně od ní, nebudete se muset o pláž dělit s davem turistů, jaký je pro Malagu typický. Ačkoli se jedná o menší školu, najdete ve škole vše potřebné pro studium španělštiny i volný čas mezi jednotlivými lekcemi (studovnu s počítači připojenými na internet, Wi-Fi pokrytí i bazén).

Jazykové kurzy španělštiny v zahraničí

Základní jazykový kurz obecné španělštiny zahrnuje 20 lekcí týdně a je založen především na konverzaci (ve třídách max. 8 studentů). Gramatiku s novými znalostmi tak budete ihned procvičovat v praxi, takže se vyhnete tomu, že byste sice uměli správně časovat slovesa pro minulý čas složený, ale nepoužívali je v praxi. Kromě standardního kurzu je k dispozici také "prázdninový" kurz o 10 lekcích týdně, intenzivní kurz španělštiny se 30 lekcemi a přípravné kurzy ke zkouškám DELE. Pokud je to možné, tak jazyková škola La Playa Malaga vychází vstříc a dává studentům na výběr, zda chtějí na jazykový kurz docházet v dopoledních nebo odpoledních hodinách. Přestože se jedná o relativně novou školu (založena 2011), můžete očekávat velmi kvalitní výuku. Všichni lektoři musí mít několikaleté zkušenosti s výukou cizinců a vlastnit odpovídající certifikát.

Studijní materiály pro jazykové kurzy v zahraničí

Po celý jazykový pobyt můžete ke studiu využívat kromě pracovních listů (které si po jeho skončení odvážíte i s poznámkami s sebou zpátky domů) také další materiály včetně poslechových CD. Veškeré materiály obstarává jazyková škola a poplatek za ně je zahrnut do ceny za jazykový kurz. Odpadá tak případný stres se sháněním správné učebnice a vy se tak už můžete na jazykový pobyt v zahraničí jen těšit :-)

Ubytování pro jazykové pobyty v zahraničí

Hostitelské rodiny, které se pro jazykové pobyty v zahraničí staly samozřejmostí, máte na výběr i zde. Záleží na vašich požadavcích a aktuálních možnostech rodin, i tak se ale většina z nich nachází v docházkové vzdálenosti od jazykové školy. Součástí poplatku za ubytování v hostitelské rodině je také snídaně (plná penze za příplatek). Alternativní variantou je ubytování v apartmánech (standard nebo plus). V těch si však snídani budete muset připravovat sami... Nebo k tomu přemluvit spolubydlícího :-)

Doprava na jazykové pobyty v zahraničí

Zájemci se mohou na jazykové pobyty ve Španělsku dopravit po zemi, ale přiznejme si, letecky je to přeci jen pohodlnější. Výhodné ceny letenek do Španělska a dalších destinací vám zajistíme díky našemu sesterskému portálu Letuška.cz.

Volný čas a zábava

Na první pohled se může zdát, že poloha jazykové školy La Playa na východním okraji Malagy může být nevýhodná, opak je ale pravdou. Není nic horšího, než když si plánujete jazykový pobyt u moře a pak se o místo na deku musíte dělit se spoustou turistů. Tady se rozhodně ničeho takového obávat nemusíte. A pokud jde o zábavu v klubech apod., tak do Malagy, která je centrem společenského i kulturního dění oblasti, se dostanete autobusem za 20 minut. Zabavit se ale můžete i přímo v místě - mořské kajaky, plážové sporty a další.

Vyberte typ kurzu

Minimální věk:
18

Počet studentů ve třídě:
max. 8

Délka lekce:
55 minut

Mezinárodní složení studentů:
studenti především z Francie, Kanady a Ruska

Zastoupení studentu z ČR:
1%

Typy jazykových kurzů:
jazykový kurz obecné španělštiny (10, 20, 30 lekcí týdně; ve skupině, individuálně, v kombinaci); příprava na certifikát DELE

Výhoda:
výhodné ceny; individuální přístup lektorů (malé skupinky do 8 studentů); lokalita přímo u pláže

Fotogalerie školy

Video školy

Adresa školy

Kurzy

Kristýna Světlíková
manažer
Zajímáte se o tuto školu?
Neváhejte se zeptat na více informací.
Málaga

Standardní kurz ŠJ

Španělština

Škola má široké portfolio nabízených kurzů. Mezi nejoblíbenější však patří standardní kurz španělštiny.

Délka kurzu: od 1 týdne

Počet hodin: 20 lekcí týdně

9.340 Kč
Cena od
Nezávazná objednávka

Proč si pro studium španělštiny v zahraničí vybrat právě jazykové pobyty v Malaze od La Playa?

Rodinná škola

Prostředí přímořského letoviska

Rezidence u školy

Co si o škole myslí studenti?

Zde si můžete přečíst rezecenze od našich studentů
No items found.

Nezávazná konzultace

Našim klientům jsme plně k dispozici od výběru jazykového pobytu až po návrat z něj.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Adresa
Velflíkova 1430/8
Praha 6
160 00
Pracovní doba
Po - Pá: 8.00 - 18.00
Napište nám
Sociální sítě