Kudan Institut Tokio

Tokio
Nezávazná konzultace

Studium japonštiny v Japonsku na Kudan Institut Tokio


Jazykový pobyt v Japonsku se realizuje na jazykové škole Kudan Institut, která se může pochlubit akreditací od Association for Promotion of Japanese language education. Areál Kudan Institutu je situován v centru Tokia a snaží se vytvořit perfektní zázemí pro všechny studenty. Ti mají k dispozici studovnu, knihovnu, učebnu s přístupem na internet po celý den zdarma a jídelnu, kde si lze zakoupit občerstvení.

Studium japonštiny v Tokiu

Jazykové kurzy můžete navštěvovat skupinově i individuálně v délce od 2 týdnů až po 2 roky, záleží pouze na vás a na tom, čeho chcete dosáhnout. Při studiu japonštiny v Tokiu je možné volit z několika různých typů kurzů japonštiny: jde o intenzivní kurz (klasické studium japonštiny, které se zaměřuje na mluvení, poslech, čtení a psaní), dále je to studium japonštiny Hiragana&Katakana (vhodné pro úplné začátečníky), frekventovat můžete také navštěvovat konverzační kurz se specializací na ústní projev, nebo prázdninové studium japonštiny v Tokiu, které trvá 3-7 týdnů a kombinuje se s dalšími aktivitami. Můžete se také připravit na zkoušky JLPT. Studium japonštiny v Tokiu si naplánujte dopředu, jelikož je nutné vytvořit rezervaci nejméně 1 měsíc před plánovaným začátkem kurzu. Chodit sem mohou i úplní začátečníci, důležitá je však znalost angličtiny, protože tým školy hovoří anglicky. Výuka probíhá na 8 úrovních pokročilosti.

Studijní materiály pro jazykový kurz japonštiny v Tokiu

Jazykový kurz v Japonsku zajišťuje kvalitní profesorský sbor. Lektoři musí mít vysokoškolské vzdělání a certifikát pro výuku japonštiny. Většinu materiálů nutných pro studium japonštiny v zahraničí je možné zakoupit na místě. Jazyková škola Kudan v Tokiu nabízí studium japonštiny pro všechny zájemce, od začátečníků po pokročilé, kteří si chtějí vychutnat kouzlo japonského způsobu života.

Možnosti ubytování na jazykovém kurzu v Japonsku

Jazyková škola v Japonsku nabízí ideální možnost, jak poznat pravý japonský každodenní život a skloubit ho se studiem japonštiny v zahraničí. Tou je ubytování vhostitelských rodinách, kde mohou studenti bydlet v jednolůžkových či dvoulůžkových pokojích se stravou zajištěnou formou polopenze. Cesta do školy z hostitelské rodiny trvá 15-30 minut. Další variantou v rámci studia japonštiny je možnost ubytovat se spolu s ostatními studenty z celého světa v apartmánech. Ubytování v nich je však bez stravy. Studenti opět můžou volit pokoje jednolůžkové nebo dvoulůžkové.  

Doprava na jazykový pobyt v Tokiu
Studium japonštiny probíhá v Japonsku, v destinaci značně vzdálené, proto je možné se sem dopravit pouze letecky. Levné letenky do Tokia zakoupíte přes internet na portálu LETUSKA.CZ.

Volný čas a zábava na jazykovém kurzu v Japonsku

Jazykový kurz japonštiny probíhá v Tokiu, hlavním městě Japonska, na ostrově Honšú. Tento název město nese od roku 1868, před tím se nazývalo Edo. Při jazykovém pobytu v Tokiu mohou studenti navštívit mnoho zajímavých a architektonických památek jako např. chrám Sensódži, Tokijský městský úřad, čtvrť Západní Šindžuku, Císařský palác nebo Muzeum sumo. Školou pořádané aktivity dávají ideální možnost se seznámit a spřátelit s ostatními studenty. V současném světě moderních komunikačních technologií není problém v komunikaci pokračovat i po skončení kurzu a nadále se tak cvičit v jazyku. Pro studenty škola organizuje návštěvy muzeí, galerií, pěší výlety po Tokiu, tematická odpoledne a večery, při kterých mohou studenti načerpat znalosti z gastronomické, kulturní i filmové oblasti. Jazykové pobyty v zahraničí se zde díky neobyčejné atmosféře stanou opravdu nezapomenutelnými!

Vyberte typ kurzu

Minimální věk:
18 (letní pobyty 15)

Počet studentů ve třídě:
12-20

Délka lekce:
v závislosti na kurzu

Mezinárodní složení studentů:
Japonsko, Asie, Jižní Amerika, Evropa

Zastoupení studentu z ČR:
cca 1 %

Typy jazykových kurzů:
intenzivní klasický kurz, Hiragana & Katakana, konverzační, prázdninový, JLPT (příprava na zkoušky), skupinový nebo individuální

Výhoda:
kvalitně organizovaná výuka, anglicky hovořící tým lektorů, dobrá dostupnost

Fotogalerie školy

Video školy

Adresa školy

Kurzy

Kristýna Světlíková
manažer
Zajímáte se o tuto školu?
Neváhejte se zeptat na více informací.

Proč si pro jazykový kurz japonštiny vybrat právě Kudan Institute?

Studium vhodné i pro začátečníky

Nízké procento česky mluvících studentů

Příprava na univerzitách

Co si o škole myslí studenti?

Zde si můžete přečíst rezecenze od našich studentů
No items found.

Nezávazná konzultace

Našim klientům jsme plně k dispozici od výběru jazykového pobytu až po návrat z něj.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Adresa
Velflíkova 1430/8
Praha 6
160 00
Pracovní doba
Po - Pá: 8.00 - 18.00
Napište nám
Sociální sítě