IS Aix-en-Provence

Provence
Nezávazná konzultace

Studium francouzštiny na IS Aix-en-Provence:
vše o jazykovém pobytu v zahraničí


Preferujete osobní přístup a hledáte kvalitní jazykový kurz francouzštiny v příjemném prostředí? V tom případě je pro vás jazyková škola vás jazyková škola IS Aix-en-Provence jako stvořená. Škola sídlí v krásné historické budově pár minut chůze od centra. Od roku 1972, kdy začala škola působit, prošlo péčí zkušených lektorů již mnoho studentů. Jako člen několika profesních asociací (například IALC, Eaquals či Groupement FLE) škola IS Aix-en-Provence musí a také splňuje velmi vysoké standardy - a to jak v kvalitě výuky, tak v zázemí pro studenty. Každý rok podnikne se školou IS Aix-en-Provence jazykový kurz francouzštiny okolo tisícovky klientů. Ti sem z důvodu osobního nebo profesního rozvoje míří z více jak 40 zemí světa. vyberte si některý z jejich bohaté nabídky jazykových kurzů francouzštiny i vy a prožijte jazykový pobyt v zahraničí, který vás bude bavit a zároveň učiníte znatelný pokrok.

Jazykové kurzy francouzštiny s IS Aix-en-Provence

Standardní jazykový kurz zahrnuje 20 lekcí týdně, vyučuje se na všech úrovních pokročilosti a je určen zájemcům, kteří chtějí svou francouzštinu vylepšit ve všech směrech - gramatika, poslech, slovní zásoba, mluvení atd. Kurz obecných znalostí a dovedností nabízí jazyková škola rovněž v intenzivní variantě se 30 lekcemi týdně. Dále se můžete připravovat ke zkouškám DELE, DALF, TCF, kombinovat skupinový kurz se soukromými lekcemi (vhodné pro extrémní pokrok během krátkého času) nebo se připravovat na budoucí studium ve francouzštině (akademická francouzština). Předností školy IS Aix-en-Provence je také nabídka speciálních kurzů: francouzština + kurz francouzské kuchyně, francouzština + malování, francouzština + jízda na koni, francouzština + golf nebo francouzština + výlety po Provence.

Studijní materiály pro studium francouzštiny v zahraničí

Veškeré starosti ohledně studijních materiálů můžete tak zvaně hodit za hlavu. Jazyková škola zajišťuje veškeré potřebné studijní materiály. S sebou na jazykový pobyt v zahraničí vám tedy postačí pouze tužka a poznámkový blok. Slovník doporučujeme místo klasického vzít slovník výkladový, který vám pomůže, abyste nepřekládali, ale rovnou ve francouzštině mysleli.

Doprava na jazykové pobyty v zahraničí - Francie

Nejbližší letiště (Marseille-Provence) se nachází přibližně 30 minut jízdy od Aix-en-Provence. Další variantou je pak přibližně 2 hodiny vzdálené Nice. Letenku vybíráme ve spolupráci s naším partnerským portálem Letuška.cz. Vzhledem k oblíbenosti lokality a rychlému obsazování letů doporučujeme letenky rezervovat co nejdříve.

Ubytování během studia francouzštiny s IS Aix-en-Provence

Sto lidí, sto přání. Sto variant ubytování jazyková škola IS Aix-en-Provence sice nenabízí, ale i tak pevně věříme, že si z jejich rozsáhlé nabídky možností vyberete - hostitelské rodiny (jednolůžkové pokoje se snídaní, polopenzí nebo bez stravy), studentská rezidence (studio pro 1 - 2 osoby; k dispozici v letních měsících), hotelová rezidence (studia pro 1 - 2 v kategoriích ** až ****), hotel a jako poslední možnost soukromé studio, případně soukromý apartmán. Každá z variant má své přednosti i nevýhody. Jelikož ale jazykové pobyty v zahraničí jsou otázkou několika týdnů až měsíců, doporučujeme vybírat nejen podle ceny, ale také podle toho, kde se budete cítit dobře, jako doma.

Volný čas a zábava během pobytu v zahraničí

Vedle jazykových kurzů francouzštiny organizuje jazyková škola také široký program kulturních a společenských aktivit. Těšit se můžete například na návštěvu trhů ve městě, lekce vaření, ochutnávky vína, utkání v pétanque, grilování či exkurze. Přehled aktivit a poplatky za ně (poplatek za dopravu, ochutnávky atd.) obdržíte na místě. Jazyková škola také informuje studenty o různých kulturních akcích, festivalech, výstavách a podobně.

Vyberte typ kurzu

Minimální věk:
18

Počet studentů ve třídě:
5 - 10

Délka lekce:
45 minut

Mezinárodní složení studentů:
z více jak 40 zemí světa

Zastoupení studentu z ČR:
max. 3 %

Typy jazykových kurzů:
obecná francouzština (20, 30 lekcí týdně); obchodní francouzština; akademická francouzština; příprava na zkoušky (DELE, DALF, TCF); speciální kurzy: francouzština + volitelné aktivity (golf, jízda na koni, malování, vaření)

Výhoda:
široká nabídka jazykových kurzů a ubytování; profesionální lektoři s dlouholetými zkušenostmi a přátelským přístupem

Fotogalerie školy

Video školy

Adresa školy

Kurzy

Kristýna Světlíková
manažer
Zajímáte se o tuto školu?
Neváhejte se zeptat na více informací.
Provence

Standardní kurz FJ

Francouzština

Škola má široké portfolio nabízených kurzů. Mezi nejoblíbenější však patří standardní kurz francouzštiny.

Délka kurzu: od 1 týdne

Počet hodin: 20 lekcí týdně

10.920 Kč
Cena od
Nezávazná objednávka

Proč si pro studium francouzštiny v zahraničí vybrat právě IS Aix-en-Provence?

Nízké procento česky mluvících studentů

Nabídka odpoledních aktivit

Studium vhodné i pro začátečníky

Co si o škole myslí studenti?

Zde si můžete přečíst rezecenze od našich studentů
No items found.

Nezávazná konzultace

Našim klientům jsme plně k dispozici od výběru jazykového pobytu až po návrat z něj.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Adresa
Velflíkova 1430/8
Praha 6
160 00
Pracovní doba
Po - Pá: 8.00 - 18.00
Napište nám
Sociální sítě