Centre of English Studies Vancouver

Vancouver
Nezávazná konzultace

Prestižní jazyková škola Centre of English Studies se zaměřuje na výuku anglického jazyka a nabízí dva druhy kurzů, standardní a intenzivní, které jsou přizpůsobeny individuálním potřebám studentů různých úrovní a zkušeností. Škola se nachází v centru Vancouveru a poskytuje moderní a přátelské prostředí, ideální pro studium angličtiny. Vancouver je živé město nacházející se na západním pobřeží Kanady, známé svou krásnou přírodou a malebnými pohledy na moře a blízké hory. Město má svůj vlastní charakter a multikulturní atmosféru, které přitahují mnoho různých etnických skupin a jazykových komunit, což se projevuje ve velké různorodosti kuchyní, festivalů a kulturních událostí. Budova jazykové školy CES je vybavena bezplatným internetem, moderními učebnami, knihovnou a multimediálními zařízeními, kterých mohou studenti využívat ke zlepšení svých jazykových úspěchů. Škola se zaměřuje na komunikativní dovednosti, jako je mluvení, poslouchání a porozumění anglickému jazyku a je známá svými kvalifikovanými vyučujícími, moderními vzdělávacími materiály a přátelskou atmosférou.

Studium angličtiny ve Vancouveru na jazykové škole CES je tím dokonalým místem pro studenty, kteří chtějí zdokonalit své anglické jazykové schopnosti, být součástí rozmanité společnosti, zažít ruch velkoměsta a kochat se okolní přírodou. Centre of English Studies si klade za cíl poskytnout svým studentům kvalitní výuku angličtiny a zároveň tak zprostředkovat jedinečný pobyt v Kanadě.

Vyberte typ kurzu

CES Vancouver nabízí dva druhy jazykových kurzů:

- Standardní kurz obecné angličtiny

- Intenzivní kurz obecné angličtiny

Ubytování v hostitelské rodině nebo studentské rezidenci

Pro studenty od 16 do 19 let má škola připravený jazykový kurz formou letního táboru, který zahrnuje 20 hodin lekcí týdně, studijní materiály, exkurze a aktivity, ubytování v rodině a plnou penzi.

Minimální délka jazykového pobytu je 2 týdny.

Pro studenty od 16 do 19 let má škola připravený jazykový kurz formou letního táboru, který zahrnuje 20 hodin lekcí týdně, studijní materiály, exkurze a aktivity, ubytování v rodině a plnou penzi.

Minimální délka jazykového pobytu je 2 týdny.

Fotogalerie školy

Video školy

Adresa školy

Kurzy

Kristýna Světlíková
manažer
Zajímáte se o tuto školu?
Neváhejte se zeptat na více informací.

Co si o škole myslí studenti?

Zde si můžete přečíst rezecenze od našich studentů
No items found.

Nezávazná konzultace

Našim klientům jsme plně k dispozici od výběru jazykového pobytu až po návrat z něj.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Adresa
Velflíkova 1430/8
Praha 6
160 00
Pracovní doba
Po - Pá: 8.00 - 18.00
Napište nám
Sociální sítě