Centre of English Studies Oxford

Oxford
Nezávazná konzultace

Oxford je známé britské město, ve kterém, kromě jedné z nejstarších univerzit světa, najdete i nádhernou architekturu a bohatou kulturu. Díky svému akademickému dědictví je Oxford jednou z nejprestižnějších vzdělávacích institucí na světě, známou svými přísnými standardy, kvalitním vzděláním a dlouholetou historií akademické excelence. Centre of English Studies v Oxfordu je renomovaná jazyková škola, která nabízí výuku anglického jazyka pro studenty všech úrovní z celého světa, od začátečníků až po pokročilé, a umožňuje tak být součástí tohoto bohatého akademického a kulturního dědictví. Výuka kvalifikovanými učiteli, od kterých studenti těží odborné znalosti, je zaměřená nejen na posilování gramatických a slovních zásob, ale také i na rozvoj komunikačních dovedností všech studentů školy. Metody výuky jsou interaktivní a zahrnují různé aktivity, cvičení a hry, které mají za cíl zvýšit motivaci studentů a vytvořit tak přátelské a podporující prostředí. Kromě výuky nabízí tato škola různé aktivity a programy, které umožňují studentům zažít opravdovou oxfordskou kulturu a získat přehled i o historii a tradicích města. Mezi tyto aktivity patří například prohlídky oxfordských univerzit a knihoven, návštěvy muzeí a galerií, výlety do blízkého okolí a organizované společenské akce. Pro studenty je také k dispozici ubytování v blízkosti školy, které tak umožňuje žít a studovat v tom pravém anglickém prostředí.

S účelem poskytnout studentům veškerou podporu a jedinečný zážitek z pobytu v Oxfordu je jazyková škola Centre of English Studies tím perfektním místem, kam vyrazit na jazykový pobyt. Rodilí mluvčí vám umožní procvičovat a rozvíjet své jazykové dovednosti v reálných situacích a prozkoumávání města vám pomůže lépe porozumět britské kultuře a historii, díky čemuž bude vaše studium smysluplnější.

Vyberte typ kurzu

CES Oxford nabízí několik druhů jazykových kurzů:

- Standardní kurz obecné angličtiny

- Intenzivní kurz obecné angličtiny

- Kurz obecné a obchodní angličtiny

- Soukromé One to One studium  

- Kombinovaný kurz: standardní kurz a One to One studium

- Několikadestinační kurz – UK a Irsko

- Dlouhodobý kurz

- Přípravný kurz na univerzitu

- Kurz angličtiny a kultury (50+)

 Ubytování v hostitelské rodině nebo studentské rezidenci

Pro studenty od 12 do 17 let má škola připravený jazykový kurz formou letního táboru, který zahrnuje 15 hodin lekcí týdně, studijní materiály, exkurze a aktivity, ubytování v rodině či školní rezidenci a plnou penzi.

Pro studenty od 12 do 17 let má škola připravený jazykový kurz formou letního táboru, který zahrnuje 15 hodin lekcí týdně, studijní materiály, exkurze a aktivity, ubytování v rodině či školní rezidenci a plnou penzi.

Fotogalerie školy

Video školy

Adresa školy

Kurzy

Kristýna Světlíková
manažer
Zajímáte se o tuto školu?
Neváhejte se zeptat na více informací.

Co si o škole myslí studenti?

Zde si můžete přečíst rezecenze od našich studentů
No items found.

Nezávazná konzultace

Našim klientům jsme plně k dispozici od výběru jazykového pobytu až po návrat z něj.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Adresa
Velflíkova 1430/8
Praha 6
160 00
Pracovní doba
Po - Pá: 8.00 - 18.00
Napište nám
Sociální sítě