Ali Baba International Center

Ammán
Nezávazná konzultace

Studium v zahraničí - arabština a jazyková škola Ali Baba


Ali Baba International Center je přední jazyková škola v Jordánsku s akreditací ministerstva školství a na jazykové kurzy přijímá studenty doslova z celého světa. Velkou výhodou (samozřejmě vedle její kvality :) je i poloha jazykové školy - nachází se v severozápadní části Ammánu naproti University of Jordan. Pokud by se vám zastesklo po"západním" stylu, najdete v okolí kromě místních podniků i klasická rychlá občerstvení.

Jazykové kurzy arabštiny

Základ výuky na škole Ali Baba tvoří jazykový kurz arabštiny trvající 4 týdny. Samozřejmě je možné zde absolvovat kratší kurzy, podmínkou ale je dodržet nástupní termíny stejně jako zmíněné 4týdenní kurzy. Na ty se nastupuje jednou za 4 týdny (pro přesné info o datech nás neváhejte kontaktovat) a zahrnují celkem 80 vyučovacích lekcí. Jazyková škola dále samozřejmě zajišťuje také soukromé lekce (jako doplnění standardního kurzu i jako kurz samotný) a dlouhodobé jazykové kurzy.

Studijní materiály pro jazykové kurzy v zahraničí

"Učebnice" - mnohými studenty slovo téměř nenáviděné... U jazykové školy Ali Baba si ale studijní materiály oblíbíte. Pro výuku se používá řada mezinárodních i místních knih včetně oblíbené série Al-Kitaab. Samotnou výuku arabštiny v jednotlivých hodinách podporuje jazyková škola také adekvátně volenými doprovodnými aktivitami.

Doprava na jazykové pobyty v zahraničí - Jordánsko

Jak už pojem "jazykové pobyty v zahraničí" napovídá, výuka se rozhodně nekoná někde u Mácháče :-) Meze se nekladou, takže dobrodruzi můžou vyrazit třebas autobusem, ale pro větší pohodlí doporučujeme využít dopravu leteckou. Levné letenky podle Vašich preferencí najdete na adrese Letuška.cz.

Ubytování během jazykového pobytu

Ubytování je pro jazykové pobyty v zahraničí skoro stejně tak důležité, jako volba toho správného kurzu. Abyste si totiž začali pobyt užívat, musíte se cítit "jako doma". A jelikož má každý jiné představy, možnosti, podmínky atd., zajišťuje jazyková škola Ali Baba hned několik variant:
- apartmány: Hlavní výhodou apartmánů je, že jej máte sami pro sebe. Nemusíte se tedy s nikým dělit o koupelnu, ale zase nemáte tolik příležitostí ke konverzaci, jako mají studenti ve sdíleném ubytování se spolubydlícími.
- dívčí ubytovna: Ideální varianta pro ženy, které chtějí podniknout jazykový kurz arabštiny, ale bojí se přístupu mužů k ženám na Blízkém Východě. Ubytovací jednotky tvoří malá studia, ve kterých se nachází vše potřebné - ložnice, koupelna a kuchyňský kout.
- hostitelské rodiny: Jsou skvělou příležitostí pro poznávání kultury místních obyvatel se vším všudy. Díky tomu, že hostitelské rodiny do jisté míry zajišťují také stravování, tak můžete diskutovat u večeře i se dohodnout a zajít společně třebas za kulturou.

Volný čas a zábava

Jazyková škola se rozhodla využít blízkost univerzity a v rámci možností připravuje aktivity, které umožňují seznamování mezinárodních studentů s místními. Dále pak jazyková škola připravuje různé výlety - jejich nabídka a program se odvíjí podle zájemců (platí se zvlášť). Studenti dlouhodobých kurzů (alespoň 1 měsíc) mají jeden výlet zdarma.

Vyberte typ kurzu

Minimální věk:
18

Počet studentů ve třídě:
max. 8

Délka lekce:
50 minut

Mezinárodní složení studentů:
z více jak 32 zemí světa

Zastoupení studentu z ČR:
1%

Typy jazykových kurzů:
jazykové kurzy arabštiny - standardní, dlouhodobá, individuální výuka

Výhoda:
mezinárodně známá jazyková škola se studenty z více jak 30 zemí světa; v oblasti s místními i "západními" restauracemi; zajímavé doprovodné aktivity

Fotogalerie školy

Video školy

Adresa školy

Kurzy

Kristýna Světlíková
manažer
Zajímáte se o tuto školu?
Neváhejte se zeptat na více informací.
Ammán

Standardní kurz arabštiny

Arabština

Škola nabízí velké množství variant jazykových kurzů. Vybrat si můžete od soukromých lekcí 1:1 až po skupinové standardní lekce.

Délka kurzu: od 1 týdne

Počet hodin: 20 lekcí týdně

5.750 Kč
Cena od
Nezávazná objednávka

Proč si pro jazykový kurz arabštiny vybrat právě školu Alibaba International Center?

Nízké procento česky hovořících studentů

Snadná dostupnost do školy

Studium vhodné i pro začátečníky

Co si o škole myslí studenti?

Zde si můžete přečíst rezecenze od našich studentů
No items found.

Nezávazná konzultace

Našim klientům jsme plně k dispozici od výběru jazykového pobytu až po návrat z něj.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Adresa
Velflíkova 1430/8
Praha 6
160 00
Pracovní doba
Po - Pá: 8.00 - 18.00
Napište nám
Sociální sítě