Jazykový pobyt na Maltě - přátelští lidé a neustále slunečné počasí

Sprachcaffe St. Julian's

Poznávat angličtinu jsem vyrazila na Maltu již podruhé. Pro svůj dvoutýdenní pobyt jsem si vybrala školu Sprachcaffe. Přesto, že jsem vše zařizovala, dá se říct na poslední chvíli, mi agentura STUDY.CZ ve všem vyhověla a rychle zprostředkovala můj odlet.

Se školou jsem byla velice spokojená. Bydlela jsem v apartmánech, které se nachází přímo v areálu školy, a tak jsem byla stále v kontaktu s mými kamarády.Na výuku jsem měla rodilého mluvčího z Anglie, který nás naučil nejen perfektně ovládat gramatiku, ale také nám řekl něco z Maltské historie a povídal si s námi o současném dění ve světě. Lekce měly vždy 3 hodiny s přestávkou po hodině a půl. Hodně jsem ocenila i to, že se lekce střídaly - jednou ráno, další den odpoledne.


Škola má perfektní zázemí. Všechny apartmány se nachází v areálu školy, do kterého patří i bazén, volejbalové hřiště, bistro a také třídy. Stále jsem tak měla možnost být se všemi v kontaktu. Personál školy byl velice příjemný a vždy ochotný nám s čímkoli pomoci. Škola organizuje také výlety po Maltě a tak se nikdy nenudíte.


Ten, kdo má rád přátelské lidi a neustále slunečné počasí by měl na Maltu rozhodně vyrazit. Vážně to stojí za to!

Autorem recenzí je

Alice
No items found.