Jazykový pobyt ve škole ILAC ve Vancouveru a v Torontu

ILAC Vancouver

Vancouver byl úžasný a z mého pohledu mnohem hezčí než Toronto! Ale asi záleží na úhlu pohledu. Rodina ve Vancouveru byla velice příjemná a opravdu vše fungovalo jak mělo, s rodinou jsem v kontaktu doteď. Tuto rodinu bych mohl jen doporučit,opravdu nadprůměrná péče a pohodlí. 

Když jsem přeletěl do Toronta, tak jsem byl docela překvapený z mého prvního ubytování,dostal jsem ten pokoj, který jste už viděla. Mé druhé ubytování už bylo velice dobré i rodina a další studenti byli příjemní, jediné co mi trochu vadilo po delší době bylo jídlo, jelikož jsme měli k večeři každý den rýži a buď kuře,nebo korejské hovězí a když jsem měl tohle jídlo dva týdny v kuse začalo mi to vadit a kamarádům z rodiny taky, takže jsme chodili jíst někam ven, jinak bylo všechno v pořádku a určitě bych to kamarádům doporučil a klidně bych jel znova.

Ohledně školy. Byla to zajímavá zkušenost, určitě mi to hodně pomohlo, ale záleží jakého učitele dostanete, ve Vancouveru jsem měl velice dobrou učitelku a měla zajímavé metody vyučování a myslím, že jsem se dost rozmluvil. V Torontu jsem měl dvě učitelky, protože moje “třídní, nebo-li hlavní” učitelka poslední týden než jsem odjížděl domů měla dovolenou a naše třída dostala suplující učitelku,která byla líná a neproduktivní k práci s žáky, takže jsem byl nakonec rád, že to byl můj poslední týden, kdyby nebyl, tak bych určitě změnil třídu kvůli učitelce. Takže záleží na učiteli.

Jinak také děkuji Vám za velice rychlé vyřízení všech problémů či dotazů, které jsem v době zájezdu měl:) byla jste velice laskavá a vždy jste mi hned pomohla:)

Autorem recenzí je

Michael Š.
ILAC Toronto
Široká škála kurzů angličtiny na prestižní kanadské jazykové škole za speciální ceny. Velmi intenzivní studium v zahraničí, 18 stupňů pokročilosti!
ILAC Vancouver
Intenzivní studium v zahraničí na jedné z nejprestižnějších škol v Kanadě. Navíc za cenu srovnatelnou se standardními jazykovými kurzy na jiných školách.