Zhodnocení juniorského pobytu v Eastbourne

Pobyt v Eastbourne se mi líbil. Byla jsem v úžasné rodině, se kterou jsem moc ráda trávila čas. Měla jsem obrovské štěstí na učitelku ve škole, proto se mi ve škole tak líbilo. Myslím, že mě naučila spoustu nových a užitečných věcí.

Město Eastbourne mi přijde jako skvělé místo pro tyto jazykové pobyty. Myslím si, že je nenáročné na orientaci, není tak rušné, všichni jsou milí a rádi poradí. Zároveň je to krásné historické město se spoustou obchůdků a zajímavých staveb k vidění.

Jediné, co bych vytkla a co mi vadilo, bylo nadměrné využívání německého jazyka. Teď nemyslím děti/studenti, ale hlavně i Teamery, kteří se nám starali o program. I když na začátku tvrdili, že německý jazyk se bude používat jen v krajní situaci, pak na nás mluvili a hlásili informace nejprve německy a pak až ve zkratce anglicky. Byla jsem ráda, že nejsem Němka, protože pak bych tu angličtinu moc nevyužila.

Prodejkyně, která mi pomáhala zařídit tento pobyt, byla nesmírně ochotná a pečlivá. Tímto bych jí ráda ještě jednou poděkovala.

Autorem recenzí je

Barbora J.
No items found.