Jazykový pobyt v Brightonu je prostě zážitek

Sprachcaffe Brighton

Nejdříve bych začala paní Veroniku Šukovou, která celý pobyt zařizovala. O vše se postarala výborně a v případě potřeby byla na telefonu i o víkendech. To však během mého pobytu na jazykovém kurzu nebylo zapotřebí, jelikož všechno bylo perfektní.

Jako další bych řekla pár slov o jazykové škole Sprachcaffe Brighton. Já jsem bydlela po celou dobu v college, kde to bylo velmi hezky udělané a pro studenty ideální. Co se týče jídla, bylo také na velmi vysoké úrovni a velmi velký výběr. Jediná nevýhoda college je ta, že se nachází dál od centra Brightonu, tudíž jsme museli jezdit autobusem.

Vždy po skončení školy následoval nějakým program s Teamery jako například bowling, laser game, foto challenge nebo pití pravého Britského čaje v kavárně. Poté jsme většinou měli volno, tudíž jsme mohli prozkoumávat Brighton, nakupovat či si užívat pláže. Většinou byl program také po večeři a to třeba icecream party, movie party nebo jsme šli všichni do kina.

Také mi určitě celkový pobyt velmi zpříjemnili Teameři, kteří byli velmi ochotní a vždy se nám snažili vyhovět a především s nimi byla sranda a chovali se k nám velmi přátelsky. Co se týče samotných tříd, kde probíhala  výuka, třídy byly v college, což bylo super, že jsme nikam nemuseli dojíždět. V třídě bylo vždy probírané určité téma a k tomu přidána gramatika.

Celkově můj pobyt v Brightonu hodnotím velmi kladně. Moc jsme si to tam užila, zlepšila svou angličtinu a především poznala skvělé lidi. Příští rok mám určitě v plánu zopakovat a všem doporučuji jak agenturu Study.cz, tak i školu Sprachcaffe Brighton.

Adéla W.

Autorem recenzí je

Adéla W.
Sprachcaffe Brighton
Jazykové pobyty anglického jazyka ve městě se zábavným parkem na legendárním mole pro dospělé a juniory již od 12 let.