Zkušenosti s jazykovým pobytem v Bournemouth

Jazykový kurz jsem navštěvovala v univerzitním městečku Bournemouth, které se nachází na jihozápadním pobřeží Anglie. Městečko vyniká nejen krásnými parky, malebnými obchůdky, ale především nádhernými písčitými plážemi, které jsou ideální nejen pro koupání, ale také pro večerní běhání.

Kurz anglického jazyka jsem navštěvovala ve škole Europa School of English, a to vždy tři hodiny denně. Obecně jsem byla s kurzem spokojena, rozšířila jsem si dosavadní slovní zásobu a osvojila celou řadu užitečných frází.

Nejvíce spokojena jsem byla s hostitelskou rodinou, která bydlela v pěší vzdálenosti nejen od školy, ale také od pláže. Domácnost byla vždy perfektně uklizená, stravování na anglické poměry bylo až nadstandartní a paní J. Scott byla velmi ochotná a přátelská. Každý den jsme spolu přes dvě hodiny komunikovali v anglickém jazyce o nejrůznějších společenských tématech, společně sledovali televizní pořady, četli si na zahradě … . Vstřícnější a pohostinnější rodinu jsem si už nemohla přát!:) Pobyt v hostitelské rodině z hlediska zlepšení si mých dosavadních komunikačních dovedností v anglickém jazyce hodnotím jako nejefektivnější.

Autorem recenzí je

Kristýna P.
No items found.