Jazykové kurzy v zahraničí pro dospělé

Jazykové kurzy pro dospělé v zahraničí jsou ideální formou ke studiu cizích jazyků dle přání jednotlivých klientů. Spojují vylepšení gramatiky, konverzace a ještě nabízí možnost cestovat.
Studium a jazykové kurzy angličtiny
Jazykové kurzy angličtiny pomohou zlepšit se v konverzaci, gramatice nebo s přípravou na zkoušku z anglického jazyka.
Studium a jazykové kurzy francouzštiny
Nabízíme vám jazykové kurzy francouzského jazyka pro všechny úrovně znalostí i věk. Jazykový kurz francouzštiny je možné podniknout nejen v Evropě, ale i v Kanadě.
Studium a jazykové kurzy němčiny
Jazykové kurzy německého jazyka v zahraničí s sebou přináší celou řadu výhod. Díky intenzivní výuce se studenti rychle rozmluví, poznají novou zem a naváží nová přátelství.
Studium a jazykové kurzy španělštiny
Španělština je globální jazyk, kterým se domluvíte nejen ve Španělsku, ale také v Jižní a Střední Americe. Studium španělštiny v zahraničí pro začátečníky i pokročilé.
Studium a jazykové kurzy ruštiny
Objednejte si jazykový kurz v Rusku. V nabídce máme jazykové školy v Petrohradu a Moskvě. Studium ruštiny je nabízeno ve variantách od začátečníků k pokročilým.
Studium a jazykové kurzy italštiny
Chcete se zlepšit v Italštině? Vyberte si jazykové kurzy italštiny a naučte se řeč, kterou hovoří nejen vynikající italská vína. Italština je navíc jazyk celkem jednoduchý.
Studium a jazykové kurzy arabštiny
Jazykové kurzy arabštiny si rok od roku získávají více příznivců. Pro jazykové pobyty s výukou arabštiny nabízí Study.cz Maroko a Jordánsko.
Studium a jazykové kurzy čínštiny
Čínština patří k nejnáročnějším jazykům na světě. Navíc se prorokuje, že spolu s ruštinou bude tvořit hlavní komunikační jazyk budoucnosti.
Studium a jazykové kurzy japonštiny
Studium japonštiny nezahrnuje jen vlastní jazykový kurz, ale také kulturní lekce, jež pomohou pochopit principy této složité východní kultury.
Studium a jazykové kurzy korejštiny
Jazykové kurzy korejštiny pomohou všem, kteří již s touto exotickou řečí začali, ale také úplným začátečníkum.
Jazykové kurzy pro dospělé jsou určeny pro studenty starší 18 let. Někdy jazykové školy nabízejí rozšířené programy pro studenty od šestnácti let. K jazykovým kurzům rádi zajistíme i ubytování, výhodnou dopravu (většinou letenku) či pojištění. V případě speciálních přání rádi připravíme jazykový pobyt na míru.