Jazykové pobyty v zahraničí pro děti

Jazykové kurzy pro juniory a mladé dospělé jsou organizované pobyty s kompletní péčí od rána až do večera. Studium jazyka je doplněno skupinovým odpoledním i večerním programem.
Studium a jazykové pobyty angličtiny
Jazykové pobyty pro juniory a mladé dospělé jsou spojením celodenního programu se studiem angličtiny. Během studia v zahraničí děti poznají nové přátele, země a zvyky.
Studium a jazykové pobyty francouzštiny
Nabízíme vám jazykové pobyty s kurzy francouzštiny pro juniory různého věku i pokročilosti. Vybírat můžete z pobytů jak v Evropě, tak v Kanadě.
Studium a jazykové pobyty němčiny
Jazykové pobyty pro juniory a mladé dospělé jsou populární díky komplexní péči o mladého studenta či studentku. Kromě studia němčiny je postaráno i o ubytování, stravu a mimoškolní aktivity.
Studium a jazykové pobyty španělštiny
Jazykové kurzy španělštiny v zahraničí pro děti nabízíme v podobě jazykových pobytů s komplexní péčí. Součástí studijního pobytu je jazykový kurz, strava, ubytování i doprovodný program.
Jazykové kurzy pro dospělé jsou určeny pro studenty starší 18 let. Někdy jazykové školy nabízejí rozšířené programy pro studenty od šestnácti let. K jazykovým kurzům rádi zajistíme i ubytování, výhodnou dopravu (většinou letenku) či pojištění. V případě speciálních přání rádi připravíme jazykový pobyt na míru.