Sprachcaffe Maroko

Rabat
Nezávazná konzultace

Studium arabštiny v Maroku na Sprachcaffe


Jazykový pobyt v Maroku je realizován na jazykové škole, která spadá do mezinárodního řetězce škol Sprachcaffe. Ten má hlavní sídlo v německém Frankfurtu.Jazyková škola v Maroku se může pochlubit vysokými standardy a dokonce i akreditacemi ALTO, WYSE (FIYTO). Studium arabštiny v zahraničí v Maroku se koná na ideálním místě – kousek od centra i od pláže. Během jazykového pobytu v Maroku mají studenti k dispozici studovnu, knihovnu a bezplatný přístup na internet. V areálu školy se nachází i restaurace, kde si můžou objednat obědy na celý týden. Za ty zaplatí 25 USD a je v nich hlavní jídlo, salát, chleba a balená voda. V případě zájmu si studenti mohou vařit ve společné kuchyňce.

Studium arabštiny v Maroku

Jazykový pobyt v Maroku je ideálním místem pro studium arabštiny v zahraničí. Maroko, země na severu Afriky, nabízí kromě ovládnutí arabštiny také možnost poznat i jedinečnou arabskou kulturu. Na jazykové škole Sprachcaffe v Maroku mohou studovat jak úplní začátečníci, tak pokročilí. Lze si zvolit standardní kurz o 20 lekcích týdně nebo intenzivní jazykový kurz arabštiny (30 lekcí týdně). Podle zájmu je možné si objednat i individuální výuku (10, 20 nebo 30 lekcí týdně, podle zájmu studenta). Kurzy trvají od dvou týdnů déle a všem účastníkům musí být minimálně 18 let.

Studijní materiály pro jazykový kurz arabštiny, Maroko

Ihned po nástupu se studenti podrobí jazykovému testu, kterým se rozpoznána úroveň jejich znalostí, a tudíž mohou být rozděleni do příslušných skupin. Jazyková škola vyvinula své vlastní studijní metody na základě mnohaletých zkušeností svých lektorů. Ti jsou rodilými mluvčími a o studenty pečují i po skončení výuky. Studenti se jich mohou zeptat na cokoliv, třeba na místní život a kulturu. Díky tomu si studenti osvojují znalosti velmi rychle a lépe si pamatují, protože slovíčka, které se naučí, mohou hned použít v praxi a také při hraných scénkách. Na konci kurzu je studentům uděleno vysvědčení o tom, že jazykový kurz v Maroku absolvovali.

Možnosti ubytování na jazykovém kurzu v Maroku

Během jazykového pobytu v zahraničí je velmi důležité, aby se studenti cítili v místním prostředí dobře a snáze se tak učili. Proto je dobré si dopředu vybrat, který z typů ubytování bude pro vás ten pravý. Jazyková škola poskytuje dva druhy ubytování. Ubytovat se lze v hostitelských rodinách, kde mají studenti skvělou příležitostíintenzivně poznat místní život. K dispozici mají studenti jednolůžkové pokoje. Dále je možné se ubytovat ve školní rezidenci, která se nachází od školy cca 3km. Dojíždět lze bez problémů autobusovou linkou. V rezidencích mají některé pokoje vlastní koupelnu, jinak je sdílené. V budově studenti najdou salónek, studovnu a koutek, kde si mohou vypít výbornou kávu.


Doprava na jazykový kurz do Maroka
Na jazykový kurz v Maroku je nejlepší dopravit se letecky. Levné letenky do Maroka zajistíte na portálu LETUSKA.CZ.

Volný čas a zábava na jazykovém pobytu v Maroku

Studium v zahraničí v Maroku umožňuje poznat mnohé a cestovní ruch je tím hlavní, z čeho tato oblast žije. Studenti mohou například zajít do města na prohlídku majestátních hradeb nebo zvolit zcela opačný směr a užívat si nádherné pobřeží Atlantiku. Rabat je hlavním městem Maroka od roku 1912, dnes se ale jedná moderní a dynamickou metropoli. Při jazykovém pobytu doporučujeme nevynechat tyto památky: Mauzoleum Mohammada V., historické centrum Rabatu, pláže Essaouira a věž Hassan. Pokud svůj jazykový pobyt v zahraničí realizujete v Maroku, rozhodně budete mít na co vzpomínat!

Vyberte typ kurzu

Minimální věk:
18

Počet studentů ve třídě:
na

Délka lekce:
na

Mezinárodní složení studentů:
Francie, Itálie, Německo, Švýcarsko, Japonsko, Brazílie atd.

Zastoupení studentu z ČR:
pod 1%

Typy jazykových kurzů:
standardní kurz (20 lekcí týdně), intenzivní kurz (30 lekcí týdně), individuální výuka

Výhoda:
kvalita evropských norem, možnost i pro úplné začátečníky, spojení jazykového kurzu s dovolenou

Fotogalerie školy

Video školy

Adresa školy

Kurzy

Kristýna Světlíková
manažer
Zajímáte se o tuto školu?
Neváhejte se zeptat na více informací.
Rabat

Standardní kurz arabštiny

Arabština

Škola nabízí velké množství variant jazykových kurzů. Vybrat si můžete od soukromých lekcí 1:1 až po skupinové standardní lekce.

Délka kurzu: od 1 týdne

Počet hodin: 20 lekcí týdně

3.920 Kč
Cena od
Nezávazná objednávka

Proč si pro jazykový kurz arabštiny vybrat právě školu Sprachcaffe Rabat?

Studium vhodné i pro začátečníky

Prohlídka města s průvodcem

Lokalita školy přímo v centru města

Co si o škole myslí studenti?

Zde si můžete přečíst rezecenze od našich studentů
No items found.

Nezávazná konzultace

Našim klientům jsme plně k dispozici od výběru jazykového pobytu až po návrat z něj.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Adresa
Velflíkova 1430/8
Praha 6
160 00
Pracovní doba
Po - Pá: 8.00 - 18.00
Napište nám
Sociální sítě