Sprachcaffe Los Angeles

Los Angeles
Nezávazná konzultace

Studium v zahraničí - vše o jazykové škole Sprachcaffe Los Angeles


Čtvrť Torrance, kde se jazyková škola Sprachcaffe Los Angeles nachází, je klidnou a navíc jednou z nejbezpečnějších oblastí losangeleského přímořského předměstí. Pokud se rozhodnete uskutečnit jazykový kurz v zahraničí se Sprachcaffe LA, budete to mít na Hermosa Beach jen kousek a do centra LA se pohodlně dostanete městskou dopravou. Teď už ale k jazykové škole jako takové. Disponuje celkem 11 třídami a sídlí v prvním patře nákupního centra. Můžete si tak zajít pro oběd do restaurace a v klidu se naobědvat ve školních prostorách. Jako student budete moct také využívat počítačovou místnost, připojení na internet, studentský salonek i kuchyňku.

Jazykové kurzy pro studium v zahraničí

Jazyková škola Sprachcaffe Los Angeles pořádá pouze jazykové kurzy obecné angličtiny. Za to však hned ve 4 různých intenzitách - 10, 20, 30 nebo dokonce 40 lekcí týdně. S výjimkou prvně zmíněné možnosti vás každý den čeká kombinace 3 typů lekcí specializovaných na jednotlivé oblasti jazyka, tedy gramatiku, konverzaci a práci s textem. V kurzu s 10 lekcemi týdně se budete věnovat také všem třem oblastem, avšak v kombinaci do jiných bloků.

Studijní materiály pro jazykové kurzy

Podklady pro studium gramatiky čerpají studenti samozřejmě z učebnic. Větší prostor nastává při lekcích konverzace a čtení. Témata, a tedy i studijní materiály, čerpají lektoři z novin, různých publikací, průvodců atd. Svými nápady samozřejmě můžou přispět i sami studenti. Jazyková škola Sprachcaffe LA vás přesvědčí, že studium v zahraničí může být i zábavné a hravé!

Ubytování během jazykového kurzu v zahraničí

To, že pojem "jazykové pobyty v zahraničí" má co do činění se slovem pobývat, je asi jasné :) Teď jde jen o to, kde tedy budete "pobývat" během jazykového kurzu. Jazyková škola Sprachcaffe Los Angeles svým studentům nabízí dvě možnosti. První a nejoblíbenější variantou jsou hostitelské rodiny. Alternativní variantu představují studentské apartmány ve verzích standard a komfort (kvalitnější vybavení a blíž ke škole). Pokud se rozhodnete vybrat si pro svůj jazykový pobyt v zahraničí ubytování v rezidenci, mějte při tvorbě rozpočtu pro studijní pobyt v zahraničí na paměti, že se jedná o ubytování bez stravy.

Doprava na jazykové pobyty v USA - Los Angeles

Levné letenky do Los Angeles i víza zajistíte na našem sesterském portálu Letuška.cz. Pokud patříte mezi méně zkušené cestovatele, můžete pro dopravu z letiště využít školní transfer. Na ostatní pak čeká první "zkouška" jazyka - tedy zda se domluví s místními, aby jim poradili cestu do školy, případně ubytování.

Volný čas a zábava

Odpoledne po skončení výuky máte dvě možnosti, jak využít volný čas - naplánovat si něco podle sebe nebo využít školou organizovaného doprovodného programu. V naprosté většině jde o aktivity podporující komunikaci mezi studenty (především různé hry - sportovní, společenské i deskové) a o kulturní akce jako například návštěvy muzeí. Co se týče poplatků za aktivity, některé jsou zdarma, některé za poplatek. Většinou se však pohybuje v řádu několika dolarů jakožto příspěvek na dopravu, vstupné atd.

Vyberte typ kurzu

Minimální věk:
18 (juniorské pobyty 16)

Počet studentů ve třídě:
max. 14

Délka lekce:
45 minut

Mezinárodní složení studentů:
především Francouzi, Němci, Brazilci, Korejci a Španělé

Zastoupení studentu z ČR:
2-3 %

Typy jazykových kurzů:
jazykový kurz obecné angličtiny (10, 20, 30 a 40 lekcí týdně), jazykové kurzy pro juniory (16-21 let)

Výhoda:
kvalita německého řetězce jazykových škol; lektoři jsou rodilí mluvčí se specializací na výuku cizinců; přátelská atmosféra

Fotogalerie školy

Video školy

Adresa školy

Kurzy

Lucie Schveiner
manažer
Zajímáte se o tuto školu?
Neváhejte se zeptat na více informací.
Los Angeles

Standardní kurz AJ

Angličtina

Škola má široké portfolio nabízených kurzů. Mezi nejoblíbenější však patří standardní kurz angličtiny.

Délka kurzu: od 1 týdne

Počet hodin: 20 lekcí týdně

7.360 Kč
Cena od
Nezávazná objednávka

Proč si pro jazykový kurz angličtiny v zahraničí vybrat právě Sprachcaffe?

nízké procento česky mluvících studentů

nabídka odpoledních aktivit

prostředí přímořského letoviska

Co si o škole myslí studenti?

Zde si můžete přečíst rezecenze od našich studentů
No items found.

Nezávazná konzultace

Našim klientům jsme plně k dispozici od výběru jazykového pobytu až po návrat z něj.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Adresa
Velflíkova 1430/8
Praha 6
160 00
Napište nám
Sociální sítě