Sprachcaffe Juniors Montreal

Montreál
Nezávazná konzultace

Jazykový pobyt v Kanadě na Sprachcaffe Montreal

Jazykový pobyt v Montrealu je vhodný pro studenty ve věku 15-21 let, kteří chtějí zkusit studium v bilingválním velkoměstě. Budovu školy najdete centrálně umístěnou přímo v srdci „downtown“ Montrealu. Škola se pyšní velmi rozmanitým mezinárodním mixem studentů – přes 40 národností a méně než  20% účast jedné národnosti ve škole.

Škola sídlí v 16 patrové budově s maximální kapacitou 252 studentů ve 13 třídách. V okolí je spousta obchodů, restaurací a kaváren a stejně tak parků k relaxu mezi jednotlivými hodinami. Mezi vybavení školy kromě tříd patří studovna s jídelními a nápojovými automaty a počítačová učebna.

Studium angličtiny v Montrealu

Juniorský pobyt od jazykové školy Sprachcaffe nabízí možnost kombinace každodenní výuky angličtiny s pečlivě naplánovaným mimoškolním programem. Výuka v intenzitě 20 lekcí týdně zahrnuje anglickou konverzaci, gramatiku, procvičování slovní zásoby a výslovnosti, čtení a psaní. Jedna lekce trvá 45 minut. Studenti, kteří mají zájem o intenzivnější výuku mají možnost se přihlásit na kurz s výukou o intenzitě 30 lekcí týdně.

Základní charakteristikou jazykového pobytu je hlavně bezpečí studentů díky nepřetržitému dozoru vyučujících jak ve škole, tak při mimoškolních aktivitách a víkendových výletech. Na každý den jsou naplánované aktivity jako sporty, kino, prohlídka města, muzeum, galerie či hledání pokladu. Jedno odpoledne v týdnu je vždy volné. O víkendu se jezdí na celodenní výlety do Mount real nebo třeba Marché Jean Talon.

Studijní materiály pro jazykový kurz v Montrealu

V první den výuky absolvují všichni studenti rozřazovací test, na jehož základě budou rozřazeni do skupin dle jejich jazykové úrovně. Po rozřazení dostanou veškeré studijní materiály na celou dobu jejich pobytu.

Možnosti ubytování na jazykovém pobytu

Studenti jazykového pobytu v Montrealu mají možnost si vybrat ze dvou variant ubytování – v hostitelské rodině i ve školní rezidenci. Ať už se rozhodnete jakkoliv, mimoškolní program je pro všechny každopádně stejný a ubytování zahrnuje plnou penzi. Hostitelské rodiny patří mezi nejoblíbenější volby ubytování díky možnosti bydlení u rodilých mluvčích a rychlejší orientaci v okolí, stejně tak díky možnosti poznat lépe místní zvyklosti. Druhou variantou je ubytování v rezidenci, která se nachází 20 minut chůze od budovy školy. Každý student má k dispozici svůj jednolůžkový pokoj, koupelny jsou sdílené. Mezi vybavení rezidence patří společenská místnost s TV a prádelna.

Doprava na jazykový pobyt v Kanadě

Letenky Vám rádi nabídneme díky naší spolupráci se serverem LETUSKA.CZ za velmi výhodné ceny. V létě je možné letět do Montrealu přímou linkou!

Volný čas a zábava a jazykový kurz v Montrealu

Montreal je město tisíců možností, známé pro svou architekturu, rozlehlé parky a mezinárodní festivaly v letních měsících. Studenti juniorského pobytu mají zajištěný každodenní program, který zahrnuje také poznávání města a jeho významných pamětihodností. Samozřejmě je zajištěná doprava na všechny výlety ve všední dny i o víkendu.

 

Vyberte typ kurzu

Minimální věk:
15

Počet studentů ve třídě:
14

Délka lekce:
45 minut

Mezinárodní složení studentů:
junioři z více jak 40 zemí světa

Zastoupení studentu z ČR:
do 5 %

Typy jazykových kurzů:
juniorské pobyty

Výhoda:
atraktivní lokalita, osvědčená kvalita mezinárodního řetězce, akční mimoškolní program, centrální lokalita školy

Minimální věk:
15

Počet studentů ve třídě:
14

Délka lekce:
45 minut

Mezinárodní složení studentů:
junioři z více jak 40 zemí světa

Zastoupení studentu z ČR:
do 5 %

Typy jazykových kurzů:
juniorské pobyty

Výhoda:
atraktivní lokalita, osvědčená kvalita mezinárodního řetězce, akční mimoškolní program, centrální lokalita školy

Fotogalerie školy

Video školy

Adresa školy

Kurzy

Petra Satranová
manažer
Zajímáte se o tuto školu?
Neváhejte se zeptat na více informací.
Montreál

Juniorský pobyt

Angličtina

Juniorské pobyty anglického jazyka pro juniory a mladé dospělé již od 12 let. Kurzy obsahují kromě výuky anglického jazyka také odpolední aktivity, exkurze a výlety.

Délka kurzu: od 2 týdnů

Počet hodin: 20 lekcí týdně

Ubytování: rezidence / hostitelská rodina

28.170 Kč
Cena od
Nezávazná objednávka

Proč si pro jazykový kurz angličtiny v zahraničí vybrat právě Sprachcaffe?

rezidence u školy

nízké procento českých studentů

nabídka odpoledních aktivit

Co si o škole myslí studenti?

Zde si můžete přečíst rezecenze od našich studentů
Juniorský pobyt ve škole Sprachcaffe v Montréalu
Zhodnocení pobytu pro juniory v kanadském Montréalu od 17-leté studentky.
Zkušenosti s juniorským pobytem v Montrealu
Juniorský pobyt v Montrealu s námi absolvoval i student Marek. Své dobré zkušenosti s pobytem ve škola Sprachcaffe popisuje zde

Nezávazná konzultace

Našim klientům jsme plně k dispozici od výběru jazykového pobytu až po návrat z něj.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Adresa
Velflíkova 1430/8
Praha 6
160 00
Napište nám
Sociální sítě