Liden & Denz Moskva

Moskva
Nezávazná konzultace

Studium ruštiny v Rusku na Liden&Denz


Jazyková škola v Moskvě je přidružená od roku 2004 k jazykové organizaci IALC. Díky tomuto členství mají studenti při studiu ruštiny v Moskvě zaručenu kvalitu kurzů a dalších služeb. Jde o jedinou soukromou jazykovou školu, která je také členem Ruské asociace pro výuku ruského jazyka a literatury. Jedná se také o oficiální přípravné centrum státních zkoušek z ruštiny. Areál školy se nachází v centru města poblíž metra Belorusskaya. Studenti účastnící se jazykového pobytu mají k dispozici kromě 10 moderních tříd také kavárnu a knihovnu s nejnovější audiovizuální technikou. Káva a čaj jsou pro studenty zdarma. Školu pokrývá síť Wi-Fi.

Studium ruštiny, Moskva

Účastnící kurzu, kterým musí být minimálně 16 let, obvykle přijíždí v neděli a s výukou začínají v pondělí. Vyučovací lekce trvá 50 minut, standardní kurz zahrnuje takových lekcí 20 za týden. Při intenzivním kurzu jich je 25. Studenti také mohou navštěvovat kurzy individuální – intenzitu si volí sami podle sebe (15, 20, 30 nebo 40 lekcí týdně). V průběhu školního roku probíhá výuka v 6 jazykových úrovní, v létě se jejich počet rozšiřuje na 8. Při dlouhodobém pobytu je možné za stejných podmínek kombinovat studium v Moskvě se studiem v Petrohradu, kde má tato jazyková škola pobočku.

Studijní materiály pro jazykový kurz v Rusku

Studium ruštiny je snazší při použití kvalitních materiálů. Jazyková škola Liden&Denz si na nich zakládá a kopie studijních materiálů zůstávají studentům i po skončení kurzu. Dále je možné využívat vybavenou školní knihovnu. Kromě učebnic se používají materiály ze života jako například noviny, časopisy, články z internetu atd. Studenti se mohou zúčastnit online kurzů, které jsou dobré pro osvojení azbuky a fonetiky. Těchto kurzů se lze účastnit ještě před nástupem na jazykový pobyt v Rusku. Jazykových kurzů v Rusku se nemusí bát ani úplní začátečníci, neboť lektoři jsou velmi ochotní a pomáhají, takže lze zaznamenat pokroky již po prvním týdnu.

Typy jazykových kurzů:

Standardní kurz - 20 lekcí RJ týdně

Intenzivní kurz - 25 lekcí RJ týdně

Individuální kurz - od 15 lekcí RJ týdně (možná i příprava na zkoušky TORFL)

Možnosti ubytování na jazykovém pobytu v Moskvě

Pro studium v zahraničí je důležitá také správná volba ubytování. Studenti tam totiž tráví skutečně hodně času. Každý může mít jiné nároky, a tak si lze na jazykovém kurzu v Moskvě vybírat z několika typů ubytování. Předně je to hostitelská rodina s ideální příležitostí poznat pravý život v Rusku. Rodina navíc studentům přes týden zajišťuje polopenzi, o víkendech pak penzi plnou. Další variantou jsou apartmány, které sdílí několik studentů dohromady a jde o nejpopulárnější volbu mezi mladými lidmi. Strava zde není zajištěna (je možné vařit ve společné kuchyňce), ale potkáte se zde se studenty ze všech koutů světa. Bydlet lze pochopitelně také v hotelu.


Doprava na místo
Na jazykové pobyty v zahraničí se nejlépe dopravíte letecky. Levné letenky do Moskvy seženete na portálu LETUSKA.CZ. Tam lze zajistit i vízum.

Volný čas a zábava, studium Rusko

Na jazykové škole Liden & Denz se kombinuje studium ruštiny s velkou nabídkou mimoškolních aktivit. Na jazykovém pobytu se mohou studenti zúčastnit sportovních i kulturních výletů a seznámit se tak se životem v Rusku. Některé mimoškolní aktivity jsou bezplatné (např. prohlídka Moskvy pro nově příchozí studenty nebo páteční koktejlový večírek), za jiné se platí symbolický poplatek. Studenti obdrží soupis těchto aktivit při příjezdu na jazykový pobyt, nebo si ho mohou vyzvednout na recepci, případně stáhnout z internetu.

Zajímavosti o škole

• Švýcarská kvalita vedení školy
• Na škole se učí příslušníci Scotland Yardu a US Army, zaměstnanci British Airways i novináři z agentury Reuters
• Lze kombinovat studium ruštiny v Moskvě a Petrohradu na stejném institutu

Vyberte typ kurzu

Minimální věk:
16

Počet studentů ve třídě:
6-8

Délka lekce:
50 min

Mezinárodní složení studentů:
Švýcarsko, Německo, USA, GB, Francie, Itálie, Skandinávie

Zastoupení studentu z ČR:
cca 3 %

Fotogalerie školy

Video školy

Adresa školy

Kurzy

Kristýna Světlíková
manažer
Zajímáte se o tuto školu?
Neváhejte se zeptat na více informací.
Moskva

Standardní kurz RJ

Ruština

Škola nabízí velké množství variant jazykových kurzů. Vybrat si můžete od soukromých lekcí 1:1 až po skupinové standardní lekce.

Délka kurzu: od 1 týdne

Počet hodin: 15 lekcí týdně

4.060 Kč
Cena od
Nezávazná objednávka

Proč si pro jazykový kurz ruštiny vybrat právě školu Liden & Denz v Moskvě?

Snadná dostupnost do školy

Wi-Fi zdarma

Vítěz ankety o nejlepší školu

Co si o škole myslí studenti?

Zde si můžete přečíst rezecenze od našich studentů
No items found.

Nezávazná konzultace

Našim klientům jsme plně k dispozici od výběru jazykového pobytu až po návrat z něj.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Adresa
Velflíkova 1430/8
Praha 6
160 00
Pracovní doba
Po - Pá: 8.00 - 18.00
Napište nám
Sociální sítě