Education Centre DURBE

Riga
Nezávazná konzultace

Jazykový kurz ruštiny v zahraničí
Vše o jazykové škola Education Centre DURBE - Riga


Education Centre DURBE má s výukou ruštiny více jak 17 let zkušeností. Navíc jako jediná soukromá jazyková škola v Lotyšsku vlastní i akreditaci Lotyšského ministerstva školství. O kvalitě jazykového kurzu ruštiny tedy nemusíte mít žádné pochybnosti. Prostory školy se nachází v historické budově v centru Rigy - v příjemné části poblíž Národní opery a Lotyšské univerzity. Součástí školních prostor je kromě 10 tříd také studentský salonek s nápojovým automatem, počítačová místnost a knihovna. V případě zájmu mohou studenti využívat též připojení Wi-Fi.

Jazykový kurz ruštiny v zahraničí, Riga

Velkou výhodou jazykové školy EC Durbe je fakt, že zde můžete podniknout jazykový pobyt v zahraničí s kvalitním kurzem ruštiny, aniž je potřeba  žádat o vízum do Ruska a platit za něj vysoké poplatky. Zdejší jazykové kurzy navíc probíhají v malých skupinkách, obvykle okolo 5 studentů. Na rozdíl od jiných škol je však v education Centre Durbe maximální počet stanoven na 8 až 10 studentů v závislosti na daném typu kurzu. Na jiných jazykových školách se číslo může vyšplhat například až k 16 studentům v jedné třídě. Lektor i vy tak máte dostatek prostoru a příležitostí procvičit problémové oblasti. Základní kurz zahrnuje 20 lekcí týdně, intenzivní má pak lekcí 25. V případě zájmu je možné kombinovat skupinové lekce s lekcemi soukromými (například 20+5 nebo 20+10). Ukázkový rozvrh naleznete v záložce "foto". Právě díky malému počtu studentů ve třídě a výhodným cenám se jedná o jednu z nejoblíbenějších škol pro jazykový kurz ruštiny v zahraničí.


TIP: Jazyková škola EC Durbe pořádá kromě jazykových kurzů obecné ruštiny také jazykové kurzy obchodí ruštiny a jazykové kurzy ruštiny pro začátečníky.

Studijní materiály pro studium ruštiny v zahraničí

Pokud budete mít zájem, je možné si s sebou na jazykový pobyt v zahraničí vzít slovník. Myšlenky na to, jakou učebnici či jaký pracovní sešit však můžete vypustit. Veškeré studijní materiály má v režii jazyková škola. Součástí registračního poplatku u školy EC Durbe je jeden set studijních materiálů a studenti je obdrží po zařazení do příslušné studijní skupiny.

Doprava na jazykový kurz ruštiny v Lotyšsku, Riga

Jazykové pobyty v Lotyšsku, Rize, mají výhodu i co se dopravy týče. Do Rigy létají přímé linky z Prahy a tarify například společnosti Air Baltic nejsou nijak drahé. Levné letenky do Rigy a dalších destinací naleznete například na našem sesterském portálu Letuška.cz.

Ubytování během jazykového pobytu v zahraničí

Ať už se vydáte na jazykový pobyt v zahraničí kamkoli na světě, otázce "Jak vyřešit ubytování?", se nevyhnete nikde. Hostitelské rodiny, které se staly jakýmsi symbolem pro studium cizích jazyků v zahraničí, jsou samozřejmostí. Jako další variantu nabízí jazyková škola EC Durbe vlastní studentskou rezidenci. Ta se nachází ve 3. patře budovy jako škola samotná. V podstatě se jedná o studentský byt se dvěma pokoji, kuchyňkou, společným prostorem a terasou. Dále pak k ubytování jazyková škola nabízí několik typů apartmánů a hotelů v různé vzdálenosti od školy.

Volný čas a zábava během studia v zahraničí

Pro nově příchozí studenty pořádá jazyková škola EC Durbe orientační prohlídku Rigy. V průběhu hlavní sezóny, od června do srpna, jsou na programu obvykle 3 až 4 doprovodné aktivity týdně. Očekávat můžete lotyšské kulturní večery, večeře v tradičních restauracích i zábavu jako bowling, aquapark nebo návštěvu kina. Mimo hlavní sezónu probíhají aktivity pouze jednou až dvakrát týdně. Účast na aktivitách závisí na každém ze studentů, přičemž poplatek za ně se platí až na místě. Rozhodnout se, zda půjdete večer s ostatními studenty do kina nebo ne, tak můžete až těsně předtím podle nálady. Jazykový pobyt v zahraničí podle představ!

Vyberte typ kurzu

Minimální věk:
18

Počet studentů ve třídě:
5 (maximálně 10)

Délka lekce:
45 minut

Mezinárodní složení studentů:
mix více jak 25 národností; především Z Evropa

Zastoupení studentu z ČR:
cca 3%

Typy jazykových kurzů:
standardní kurz (20 lekcí týdně); intenzivní kurz (25 lekcí týdně); kurz obchodní ruštiny; kombinovaný kurz (skupinové + soukromé lekce); individuální výuka; jazykové pobyty pro děti; jazykové kurzy pro učitele ruštiny

Výhoda:
perfektní lokalita v centru Rigy; škola má přes 17 let zkušeností s výukou ruštiny; malé studijní skupiny

Fotogalerie školy

Video školy

Adresa školy

Kurzy

Kristýna Světlíková
manažer
Zajímáte se o tuto školu?
Neváhejte se zeptat na více informací.
Riga

Kurz RJ pro učitele

Ruština

Škola DURBE nabízí mimo standardní kurzy RJ také kurzy pro učitele.

Délka kurzu: od 1 týdne

Počet hodin: 15 lekcí týdně

7.000 Kč
Cena od
Nezávazná objednávka

Proč si pro jazykový kurz ruštiny vybrat právě školu Education Centre Durbe?

Přímé lety z Prahy

Rezidence u školy

Studium vhodné pro začátečníky

Co si o škole myslí studenti?

Zde si můžete přečíst rezecenze od našich studentů
No items found.

Nezávazná konzultace

Našim klientům jsme plně k dispozici od výběru jazykového pobytu až po návrat z něj.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Adresa
Velflíkova 1430/8
Praha 6
160 00
Napište nám
Sociální sítě