Na jazykový pobyt v zahraničí může vyrazit celá rodina. Jazykový kurz absolvuje každý z členů zvlášť podle věku a znalostí a pak už je rodinná dovolená jen na vás.

Anglo-Continental Bournemouth


Jazykové pobyty pro rodiny s dětmi od 10 let v Bournemouth na jihu Anglie. V případě zájmu je možné zajistit i jazykový pobyt přesně podle Vašich přání.

 

Malvern House Kypr


Pobyt u moře a ještě k tomu se zdokonalit v angličtině? I to je možné. Jazyková škola Malvern House nabízí jazykové kurzy obecné angličtiny pro všechny již od 4 let.

 

Brighton Language College


Brighton Language College je perfektní volba - díky exklusivitě pro Study zde potkáte naprosté minimum Čechů a rodinné jazykové pobyty zde probíhají již od března. Kurzy pro děti od 5 do 12 let.

 

Sunny School Kypr


Rodinný aparthotel s bazénem se nachází přibližně 5 minut od moře a jazykové kurzy angličtiny od Sunny School Kypr probíhají přímo v jeho prostorách. Tedy žádné cestování, jen pohoda.

 

Concorde International Canterbury


Concorde International umožňuje podniknout rodinný jazykový pobyt pro všechny zájemce s dětmi od 5 do 17 let věku. Možnost ubytování v soukromém apartmánu.

 

Rodinné jazykové pobyty jsou speciální kombinací jazykových pobytů pro dospělé a pobytů pro děti. Jazykový kurz mají všichni členové ve stejný čas, a pokud jsou kurzy pro děti kratší, tak je pro ně zajištěn doprovodný program. Po skončení výuky můžete vyrazit jako rodina na výlety, užívat si rodinné pohody, případně se přidat ke školou pořádaným aktivitám. Podnikněte jazykový pobyt v zahraničí a rodinnou dovolenou najednou! V případě zájmu samozřejmě mohou na výuku docházet jen děti.