Jazykové pobyty v zahraničí jsou učeny všem, tedy i úplným začátečníkům. Jedinou podmínkou je mít dobrou náladu a chuť poznávat nové :-)

ILAC Vancouver


ILAC Vancouver patří mezi českými studenty k nejvyhledávanějším školám. I když se Vancouver může "na rozjezd" zdát někomu daleko, neváhejte. Čeká vás studium ve skvělém kolektivu.

 

Sprachcaffe


Mezinárodně uznávaný řetězec škol Sprachcaffe Language Plus nabízí kurzy ve více než 30 destinacích po celém světě. Stačí si tedy jen  jeden ze 7 nabízených jazyků, cílovou destinaci a město, ve kterém byste chtěli studovat. 

 

Slovíčka jako "taxi", "fotbal" či "džungle" znají snad všichni. Co ale seznam trochu rozšířit? Každý nějak začínal a jazykový pobyt v zahraničí je tou nejlepší variantou jak se naučit cizí jazyk. Chce to jen trochu odvahy, ale věřte, výsledek bude stát za to! Po skončení zvládnete základní konverzaci o běžných tématech i komunikaci na cestách. Opravdu jediné, co potřebujete znát na cestu tam, je pozdrav :-) Neváhejte a prolomte ledy – jazykové kurzy pro úplné začátečníky vás příjemně překvapí.