Speciální jazykové kurzy v zahraničí? To jsou jazykové kurzy se zaměřením na určitý obor, výuka cizího jazyka plus sport, hra na hudební nástroj, výuka v miniskupinách a spousta dalšího.

Jazykové pobyty pro rodiny


Na jazykový pobyt v zahraničí může vyrazit celá rodina. Jazykový kurz absolvuje každý z členů zvlášť podle věku a znalostí a pak už je rodinná dovolená jen na vás.

Jazykové kurzy pro 50+


Cizí jazyky a studium v zahraničí nejsou jen výsadou náctiletých. Naučte se některý ze světových jazyků zábavnou formou ve své vlastní skupině a zároveň poznávejte novou zemi.

Jazykové kurzy pro začátečníky


Jazykové pobyty v zahraničí jsou učeny všem, tedy i úplným začátečníkům. Jedinou podmínkou je mít dobrou náladu a chuť poznávat nové :-)

Jazykový kurz + sport


Jazykové kurzy cizích jazyků lze doplnit i různými sportovními aktivitami. V nabídce najdete tenis, golf, ale také hokej či surfing a spoustu dalšího podle toho, co je pro danou destinaci typické.

Jazykové kurzy + práce


Jazykové pobyty spojené s neplacenými stážemi či prací se stávají stále více populárnějšími.

Jazykový kurz pro obor


V následující sekci naleznete jazykové školy, které se specializují na jazykové kurzy pro právníky, obchodní zástupce, učitele, lékaře, piloty, sportovce a další profese.

Jazykové pobyty v zahraniční už nejsou jen o angličtině jako takové, ale také o dalším programu, případně určitém zaměření a dalších specifikách. Vyberte si jazykový kurz přesně podle Vašich představ. A pokud jej v nabídce nenajdete, neváhejte napsat na info@study.cz, zvládáme i jazykové pobyty v zahraničí na míru :-)