Již 20 let pro vás zprostředkováváme kvalitní studium v zahraničí.


Study.cz – pomáháme ke vzdělání!

  • Pavla Pulchart - manažerka
  • Aneta Jirásková - konzultantka
  • Veronika Šuková - konzultantka
  • Kristýna Hrůšová - konzultantka
  • Lucie Schveiner - konzultantka

Portál Study.cz, stejně jako renomovaný portál LETUSKA.CZ, provozuje společnost ASIANA.

ASIANA spol. s r.o. byla založena v roce 1993 a jako první v ČR odbavovala studenty za studiem nejen do evropských škol, ale i do daleké Austrálie. Dvacet let na trhu znamená neocenitelné zkušenosti s poradenskou činností, výběrem škol i samotným odbavováním klientů, kteří se rozhodli investovat do budoucnosti formou studia v zahraničí.

Za kvalitu ručíme

Portál Study.cz plynule navazuje na technologickou vyspělost společnosti Asiana a zároveň čerpá z dvacetiletých zkušeností s poradenskou činností a odbavováním klientů za studiem v zahraničí. V nabídce Study.cz najdete jen školy námi navštívené, ověřené nebo jednotlivé pobočky osvědčeného řetězce.  A protože pro vás chceme zajistit studium kvalitní, tak také pouze od 3* výš. Navíc díky spolupráci s ostatními projekty společnosti Asiana vám zajistíme jazykový kurz v zahraničí včetně letenek, víz, extra ubytování či pojištění. Jsme také vítězové několika výběrových řízení ze soukromého sektoru a několika státních zakázek. Jako příklad lze uvést Ministerstvo obrany, a to hned pro dvě období za sebou.


Study.cz je též zařazena do projektu Quality English. Tato organizace sdružuje nejkvalitnější jazykové školy a agentury z celého světa. Zároveň s tím Study.cz patří k autorizovaným agentům ICEF, což mimo jiné zaručuje pravidelné proškolování zaměstnanců. Pokud tedy hledáte opravdovou kvalitu, jste na správném místě.

U Study.cz je VIP každý

Klientům jsme plně k dispozici nejen před samotným pobytem v zahraničí, ale také v průběhu kurzu i po jeho skončení. Nejeden z důvodů, proč se k nám klienti pravidelně vracejí. Samozřejmě také zajišťujeme jazykové pobyty na míru více členům jedné rodiny nebo kurz podle speciálních požadavků.


Jsme hrdí, že pomáháme nejen mladým lidem ke vzdělání. Naším krédem je upřednostňování kvality před kvantitou a individuální přístup k potřebám našich klientů.


                                                                          Vaše Study.cz