Již 25 let zprostředkováváme kvalitní studium v zahraničí.

Study.cz – pomáháme ke vzdělání

  • Kristýna Hrůšová - manažerka
  • Veronika Šuková - konzultantka
  • Blanka Salčáková - konzultantka
  • Lucie Schveiner - konzultantka v Karlových Varech
  • Linda Lokočová - copywriter 

Portál Study.cz, stejně jako renomovaný portál letuška.cz, provozuje společnost ASIANA spol. s r. o.

ASIANA spol. s r. o. byla založena v roce 1993 a jako první v ČR odbavovala studenty za studiem nejen do evropských škol, ale i do daleké Austrálie. Dvacet pět let na trhu znamená neocenitelné zkušenosti s poradenskou činností, výběrem škol i samotným odbavováním klientů, kteří se rozhodli investovat do budoucnosti formou studia v zahraničí.

Za kvalitu ručíme

Portál Study.cz plynule navazuje na technologickou vyspělost společnosti Asiana a zároveň čerpá z více jak dvacetiletých zkušeností s poradenskou činností a odbavováním klientů za studiem v zahraničí. V nabídce Study.cz se nachází jen školy námi navštívené, ověřené nebo jednotlivé pobočky osvědčeného řetězce. Navíc díky spolupráci s ostatními projekty společnosti Asiana zajišťujeme jazykový kurz v zahraničí včetně letenek, víz, extra ubytování či pojištění. Jsme také vítězové několika výběrových řízení ze soukromého sektoru a několika státních zakázek. Jako příklad lze uvést Ministerstvo obrany, a to hned pro dvě období za sebou.

 

Study.cz je též zařazena do projektu Quality English. Tato organizace sdružuje nejkvalitnější jazykové školy a agentury z celého světa. Zároveň s tím Study.cz patří k autorizovaným agentům ICEF, což mimo jiné zaručuje pravidelné proškolování zaměstnanců. 

U Study.cz je VIP každý

Klientům jsme plně k dispozici nejen před samotným pobytem v zahraničí, ale také v průběhu kurzu i po jeho skončení. Nejeden z důvodů, proč se k nám klienti pravidelně vracejí. Samozřejmě také zajišťujeme jazykové pobyty na míru více členům jedné rodiny nebo kurz podle speciálních požadavků.

 

Jsme hrdí, že pomáháme nejen mladým lidem ke vzdělání. Naším krédem je upřednostňování kvality před kvantitou a individuální přístup k potřebám našich klientů.


                                                                          Vaše Study.cz