IH Valencie

Proč se spokojit s něčím, když můžete mít mnohem více? Jedna z nejoblíbenějších destinací Španělska, kvalitní jazyková škola a spousta zábavy pro děti od 14 do 17 let. 

Jazykové kurzy španělštiny v zahraničí pro děti
- vše o jazykové škole IH Valencie


Jazykový pobyt ve Valencii s jazykovou školou IH Valencie je perfektní ukázkou převedení "škola hrou" do praxe. Jelikož jazyková škola IH Valencie splňuje také mnohé jazykové požadavky kvality, bude studium navíc i kvalitní. Mladí studenti během jazykového pobytu protrénují španělštinu ve škole, poznají španělský rodinný život, podívají se v rámci výletů na zajímavá místa a během dalších doprovodných aktivit se seznámí se studenty z více jak 30 zemí světa. Tedy jazykový kurz v zahraničí pro děti, jak má být!

Jazykový kurz španělštiny s IH Valencie

Na rozdíl od mnoha jiných jazykových škol, jsou skupiny ve škole IH Valencie tvořeny maximálně pouze 10 studenty. Lektor tak má dostatek prostoru věnovat se každému z dětí a dávat individuální rady. Jak je ve Španělsku zvykem, denní režim je oproti České republice o něco posunut. Výuka tedy začíná až v 9:30 a končí ve 13:30, což děti jistě ocení. Přeci jen, vstávání na 9:30 je o něco lepší než na 8:00 :-) Výuka se zaměřuje nejen na obecné znalosti španělštiny jako gramatika a nová slovíčka. Certifikovaní lektoři připravují děti i na běžnou každodenní komunikaci a kulturní specifika. Zdejší jazykové kurzy španělštiny jsou tak mnohem účinnější.

Studijní materiály pro jazykové kurzy španělštiny ve Valencii

Cokoli, co budou děti pro jazykový kurz španělštiny se školou IH Valencie potřebovat, dostanou od lektorů. S sebou tedy potřebují jen poznámkový blok, tužku a případně ještě slovník, kdyby si nevěděly rady. Podklady o zaměření jazykových kurzů odpovídá jazykové úrovni každého ze studentů. Po příjezdu tedy juniory čeká na úvod jazykový test. Toho se rozhodně děti nemusí obávat, neboť to není test, jako znají ze školy. Jde pouze o zjištění aktuálních znalostí, na jejich základě budou zařazeny do odpovídající pokročilostní skupiny.

Ubytování pro jazykový pobyt ve Španělsku s IH Valencie

Jazykový kurz ve škole doplňují další "lekce" španělštiny - v hostitelských rodinách při každodenní komunikaci, během večeře, o volných nedělích a tak dále. Ubytování v hostitelských rodinách je realizováno v jedno a dvoulůžkových pokojích, samozřejmě se stravováním ve formě plné penze (na obědy je možné docházet domů nebo si jej vzít ve formě balíčku s sebou do školy). Děti tak s sebou budou na jazykový pobyt potřebovat již jen kapesné na suvenýry, zmrzlinu, dopravu po městě a tak. Vše ostatní je zahrnuto.

Doprava na jazykové kurzy v zahraničí - Španělsko, Valencie

Ve spolupráci s naším partnerským portálem Letuška.cz vám najdeme letenku přesně podle vašich představ, záleží na vás - odlety z Prahy, Brna, Vídně, Berlína, cokoli. Pokud byste si letenku přáli zajistit sami, upozorňujeme, že jazykové pobyty s IH Valencie začínají v neděli a končí v sobotu. Do přihlášky se uvádí také informace o letu. Díky tomu bude na děti přímo na letišti čekat školou pověřená osoba, která je odveze do hostitelské rodiny.

Volný čas a zábava během jazykového kurzy ve Valencii

Ve všední dny následují po skončení výuky a obědové pauzy doprovodné aktivity. Program standardně zahrnuje poznávací výlety po Valencii i blízkém okolí, návštěvy kulturních zařízení, různé sporty, odpoledne na pláži, barbecue, taneční lekce atd. Jak již bylo řečeno, ve Španělsku a dalších jižních zemích, je denní režim o něco posunut. Doprovodné aktivity tedy končí přibližně až o půl osmé večer, přičemž večeře v rodině bývá plánována až cca na 21. hodinu. Na sobotu jsou pak naplánovány celodenní, obvykle poznávací výlety. V neděli mají děti prostor podniknout něco se svou hostitelskou rodinou, zajít na pláž s novými kamarády atd. Jazykový pobyt ve Valencii se školou IH tak nabízí vyváženou kombinace jazykového kurzu španělštiny, poznávání nové kultury i dostatek volného času na vlastní program.

Proč pro jazykový kurz španělštiny v zahraničí vybrat dětem právě IH Valencie?

  • profesionální přístup lektorů ve škole i během doprovodných aktivit
  • bohatý doprovodný program na odpoledne i soboty
  • vhodné i pro začátečníky