Alpha College of English

Juniorské pobyty v Irsku lákají díky vysoké kvalitě jazykových kurzů stále více mladých studentů z celého světa. Vydejte se s námi na jazykový pobyt do irského Dubloinu a zažijte tu pravou studijní atmosféru!

Zkušenost - studium v Dublinu

Zkušenost - studium v Dublinu


 

Přečtěte si pozitivní zkušenosti paní Jany se studiem v Dublinu na jazykové škole s minimálním počtem čechů! 

 


 
Jazykový kurz v Dublinu – očima studentky a specialistky zároveň!

Jazykový kurz v Dublinu – očima studentky a specialistky zároveň!


Naše specialistka Aneta se vydala na jazkyový pobyt do irské školy Alpha College of English v Dublinu! Přečtěte si její hodnocení.


 
Zhodnocení pobytu na škole Alpha College of English

Zhodnocení pobytu na škole Alpha College of English


Slečna Šárka od nás dostala jazykový pobyt v Dublinu jako cenu za nejlepší diplomovou práci. Jak se jí v Irsku líbilo? :)


 

Jazykový kurz angličtiny v Irsku: 

vše o letních juniorských pobytech v centrech školy Alpha College of English

 

Vysoce kvalitní škola Alpha College of English nabízí jazykové pobyty pro studenty každého věku. Kromě kurzů pro dospělé jsou v letních měsících k dispozici také jazykové kurzy pro „mladé dospělé“ i juniory.

 

Co se týče juniorských pobytů, naše škola Vám nabízí program v dvou různých kampusech v Dublinu. Cílem daných programů je především zvýšení úrovně anglického jazyka zábavnou formou v bezpečném prostředí.Výuka probíhá vždy od 09.30 do 13.30 a obsahuje krátkou přestávku. V každém centru je ředitel, který dohlíží na to, aby byly dodržovány osnovy výuky a studenti se zaměřovali ne všechny důležité aspekty jazyka  -  a to v příjemném a zábavném prostředí.

Kvalifikovaní lektoři a výuka ve škole:

Všichni lektoři, kteří vyučují v centrech školy Alpha College of English jsou kvalifikovaní absolventi vysokých škol zaměřených na výuku angličtiny jako cizího jazyka. Většina z nich spolupracuje se školou už dlouhou dobu, čímž můžeme zaručit vysokou kvalitu výuky. Učitelé se každý týden schází, aby probrali jednotlivé pokroky studentů. Během jazykového pobytu mají studenti za úkol přečíst jednu knihu a vypracovat jeden projekt každé dva týdny. Projekty mají různou formu aktivit, jejichž cílem zvýšit sebevědomí studenta při komunikaci v cizím jazyce. Většinou se jedná o divadelní představení, v rámci kterého se studenti prezentují před celou školou. Každý student obdrží po dokončení jazykového kurzu samozřejmě certifikát.

 

Program aktivit a výletů:

Kromě výuky škola také zajišťuje program odpoledních aktivit a exkurzí. Každý týden pobytu mají studenti 1 celodenní a 2 půldenní exkurze, na které studenty vozí soukromými školními autobusy. Celodenní exkurze se zaměřují na zajímavá a kulturní místa v Dublinu. Půldenní exkurze pak zahrnují prohlídku centra Dublinu s průvodcem, návštěvu muzeí, galerií a dalších zajímavých míst. Díky exkurzím se tak studenti dozvědí více o historii a kultuře země. Zbývající odpoledne tráví studenti v kampusu školy a účastní se různých aktivit: (sportovní, společenské či kulturní). Škola například pořádá soutěže ve fotbale, stolním tenise či volejbale. Kromě toho se studenti mohou věnovat také kreslení či hudbě.

Dozor po celou dobu pobytu!

Škola Alpha College of English chápe, jak je pro rodiče důležité, aby měli jistotou, že jsou jejich děti v bezpečí a neustále pod dozorem. Na základě toho bere škola dozor velice vážně. Všichni studenti, kteří přiletí do Dublinu jsou již na letišti přivítáni zástupcem školy a při odletu opět doprovázeni na letiště. Veškeré odpolední aktivity probíhají pod dozorem.

Možnosti ubytování během juniorského pobytu:

Co se týče ubytování, studenti mají dvě možnosti – ubytování v hostitelské rodině či v rezidenci školy. Program  s ubytováním v rodinách probíhá ve škole St. Tiernan´s Community School – v bezpečné oblasti Dundrum . Všechny hostitelské rodiny jsou v pěší vzdálenosti od školy, na základě čehož mohou studenti docházet do školy ve skupinkách.Druhou možností je studentská rezidence, kterou nabízí škola pro studenty od 11 do  16 let

Proč si vybrat juniorský pobyt na škole Alpha College of English?

  • výborná kvalita jazykových kurzů za vynikající ceny
  • studium ve městě plné kultury a krásných památek
  • vynikající národnostní mix
  • zábavné aktivity, díky kterým se Vaše děti ještě více zdokonalí v jazyce