Sprachcaffe Brighton

I pro mladé studenty ve věku 14 – 21 let nabízí jazyková škola v Brightonu kvalitní výuku s bohatým kulturním a sportovním vyžitím.

Jazykový kurz angličtiny a Brighton Sprachcaffe


Studium angličtiny v Brightonu pro juniory ve věku 14 - 21 let na jazykové škole, která je akreditována Britskou radou (British Council), což ukazuje na její výjimečnou kvalitu. Tato škola s velmi přátelským přístupem se nachází v nově zrekonstruované budově Edwardia, pouhých pět minut od písčité pláže. Jde o velmi oblíbené místo, které umožňuje po výuce angličtiny perfektní relax na břehu moře. Ve škole jsou studentům jsou k dispozici učebny vybavené audiovizuální technikou, dále pak společenská místnost, knihovna a samozřejmě také bezplatné připojení k internetu.

Studium angličtiny v Brightonu

Jazykové kurzy pro juniory jsou vlastně letní prázdninové kempy. Dopoledne děti studuji a odpoledne ně čeká organizovaný program stejně jako tomu je na jiných jazykových kurzech pro děti v zahraničí. Škola má připravené aktivity v podobě kolektivních her, vycházek se soutěžemi, sportovních utkání, her na pláži atd. Večer se pořádají diskotéky, karaoke nebo si mohou pustit film. Děti jsou pod neustálým dohledem a pobyt nemá hluché místo, přesto mají pochopitelně také čas pro samostatnou přípravu na vyučování.

Studijní materiály pro jazykový kurz angličtiny

Během jazykových kurzů pro juniory se využívají různé učebnice, jejichž volba záleží na věku studentů a jejich jazykových znalostech. Kromě toho je ale také důležité mezinárodní prostředí, v němž se junioři nachází. Na kurzu je totiž student nucen komunikovat výhradně anglicky, jinak musí vypracovávat úkoly navíc. K učení také přispívá navazování nových vztahů, které mohou díky sociálním sítím vydržet i v budoucnu a pomáhat tak dál s procvičováním jazyka.

Možnosti ubytování na jazykovém kurzu v Brightonu

Kvalita ubytování hraje při jazykových pobytech v zahraničí velkou roli, neboť musí vytvořet ty správné studijní podmínky. Jazyková škola Sprachcaffe Brighton dává studentům vybrat z několika možností, podle toho, o jak staré studenty se jedná. Hostitelské rodiny, které se nacházejí v blízkém okolí školy, jsou vhodně především pro starší studenty. Dále se lze ubytovat v rezidencích ve vzdálenosti 15 minut pěší chůze od školy. Mají překrásný výhled a díky recepci jsou hlídány 24 hodin denně. V obou variantách zahrnuje cena kurzu plnou penzi a děti má už od letiště vždy někdo pod dohledem.

Doprava na jazykový pobyt v Brightonu

Do Brightonu se dostanete nejlépe letecky přes Londýn. Letenky si jednoduše zajistíte prostřednictvím portálu LETUSKA.CZ. Z Londýna do Brightonu si pak lze vybrat mezi spojením vlakem, autobusem nebo školním transferem.

Volný čas a zábava na jazykovém kurzu v Brightonu

Brighton je oblíbené anglické výletní místo, kde rozhodně nebude mít nikdo o zábavu nouzi. Jde o přímořské letovisko, kde si každý může najít své oblíbené místo. Pro děti je připravena odpolední zábava jak při sportu na pláži, tak na výletech do Londýna, Oxfordu nebo ke Stonhenge a dalším známým místům v Anglii. Pro lepší seznámení studentů pořádá škola například grilování, tematické večery atd.
 

Proč studovat ve Sprachcaffe Brighton

• Kampus v blízkosti moře
• Velmi kvalitní výuka anglického jazyka
• Bohatý program výletů a mimoškolních akcí