Studium a jazykové pobyty angličtiny

Jazykové pobyty pro juniory a mladé dospělé jsou spojením celodenního programu se studiem angličtiny. Během studia v zahraničí děti poznají nové přátele, země a zvyky.

Spojené království

Jazykové pobyty ve Spojeném království
od 5 let


Spojené království je domovem tzv. "oxfordské" angličtiny a tedy jazykové pobyty jsou zde jako doma. 

Malta

Jazykové pobyty na Maltě
od 4 let


Anglický jazyk se lze učit i na překrásných ostrovech ve Středozemním moři. Malta na třech svých obydlených ostrovech nabízí pro juniory a mladé dospělé jazykové pobyty se vším, co k nim patří. 

Kanada

Jazykové pobyty v Kanadě
od 7 let


Pro juniory a mladé dospělé nabízíme v Kanadě studium hned dvou jazyků - angličtiny a francouzštiny. Junioři poznají překrásnou přírodu, seznámí se s mnoha studenty z jiných zemí a navážou dlouhotrvající přátelství.

Spojené státy americké

Jazykové pobyty ve Spojených státech amerických
od 8 let


Jazykový pobyt pro mládež ve Spojených státech amerických se skládá z jazykového kurzu, ubytování, stravy až k odpoledním aktivitám. 

Irsko

Jazykové pobyty v Irsku
od 9 let


Irsko nabízí k jazykovým pobytům možnost poznat divokou ostrovní zemi, malebnou přírodu a typický irský způsob života. 

Nový Zéland

Jazykové pobyty na Novém Zélandu
od 13 let


Jazykové pobyty anglického jazyka pro juniory a mladé dospělé na Novém Zélandu nabízí spojení studia, ubytování, stravování a poznávání tohoto nádherného koutu země.

Austrálie

Jazykové pobyty v Austrálii
od 7 let


Letní prázdninové kempy v Austrálii jsou v podstatě jazykové pobyty pro juniory. Moře, slunce, pláže, kamarádi z celého světa a samozřejmě i studium angličtiny.

Kypr

Jazykové pobyty na Kypru
od 5 let


Zahraniční jazykové pobyty angličtiny mohou probíhat i v "exotických" a zároveň evropských destinacích. Na Kypru je možné spojit pobyt anglického jazyka s příjemnou dovolenou.

Řecko

Jazykové pobyty v Řecku
od 10 let


Řecko je překrásná země, která nabízí idální spojení pohody, sluníčka, moře a tepla s jazykovým pobytem anglického jazyka pro juniory a mladé dospělé. 

Jazykový pobyt angličtiny pro juniory a mladé dospělé pomůže zdokonalit schopnosti reálného použití jazyka v praxi.