Studium a jazykové pobyty angličtiny

Jazykové pobyty pro juniory jsou spojením celodenního programu se studiem angličtiny. Během studia v zahraničí děti poznají nové přátele, země a zvyky.

Velká Británie

Jazykové pobyty ve Velké Británii
od 5 let


Chcete, aby vaše děti konečně přestaly bojovat s tak důležitou angličtinou? Pošlete je na jazykový kurz do Velké Británie, kde se budou učit přirozenou formou a zažijí skvělé prázdniny!

Spojené státy americké

Jazykové pobyty ve Spojených státech amerických
od 8 let


Jazykový pobyt pro mládež ve Spojených státech amerických se skládá z jazykového kurzu, ubytování, stravy až k odpoledním aktivitám. 

Malta

Jazykové pobyty na Maltě
od 9 let


Anglický jazyk se lze učit i na překrásných ostrovech ve Středozemním moři. Malta na třech svých obydlených ostrovech nabízí pro juniory a mladé dospělé jazykové pobyty se vším, co k nim patří. Pláže, moře, malebnou přírodu a krásné počasí většinu roku.

Nový Zéland

Jazykové pobyty na Novém Zélandu
od 13 let


Jazykové pobyty anglického jazyka pro juniory a mladé dospělé na Novém Zélandu nabízí spojení studia, ubytování, stravování a poznávání tohoto nádherného koutu země.

Austrálie

Jazykové pobyty v Austrálii
od 7 let


Letní prázdninové kempy v Austrálii jsou v podstatě jazykové pobyty pro juniory. Moře, slunce, pláže, kamarádi z celého světa a samozřejmě i studium angličtiny.

Kanada

Jazykové pobyty v Kanadě
od 7 let


Pro juniory a mladé dospělé nabízíme v Kanadě studium hned dvou jazyků - angličtiny a francouzštiny. Junioři poznají překrásnou přírodu, seznámí se s mnoha studenty z jiných zemí a navážou dlouhotrvající přátelství.

Irsko

Jazykové pobyty v Irsku
od 11 let


Studium v Irsku je vhodné i pro nezletilé, jen si nemohou vychutnat pověstnou pivní kulturu. Dopolední studium angličtiny, odpoledne výlety - ideální možnost zlepšit angličtinu a zároveň poznat Irsko.

Kypr

Jazykové pobyty na Kypru
od 4 let


Rádi byste pro děti studium angličtiny v zahraničí a ony by zase rády něco u moře? Vyberte jim jazykové pobyty na Kypru.

Řecko

Jazykové pobyty v Řecku
od 10 let


Chcete poslat svoje děti na jazykový kurz angličtiny někam, kde je teplo, krásné pláže, čisté moře...? Pošlete je na jazykový pobyt do Řecka. Program kombinuje studium angličtiny, stravu a ubytování.

Jazykový pobyt angličtiny pro juniory a mladé dospělé pomůže zdokonalit schopnosti reálného použití jazyka v praxi.