Studium a jazykové pobyty angličtiny

Jazykové pobyty pro juniory jsou spojením celodenního programu se studiem angličtiny. Během studia v zahraničí děti poznají nové přátele, země a zvyky.

Velká Británie

Jazykové pobyty ve Velké Británii
od 5 let


Chcete, aby vaše děti konečně přestaly bojovat s tak důležitou angličtinou? Pošlete je na jazykový kurz do Velké Británie, kde se budou učit přirozenou formou a zažijí skvělé prázdniny!

Spojené státy americké

Jazykové pobyty ve Spojených státech amerických
od 8 let


Jazykový pobyt pro mládež ve Spojených státech amerických se skládá z jazykového kurzu, ubytování, stravy až k odpoledním aktivitám. 

Malta

Jazykové pobyty na Maltě
od 9 let


Anglický jazyk se lze učit i na překrásných ostrovech ve Středozemním moři. Malta na třech svých obydlených ostrovech nabízí pro juniory a mladé dospělé jazykové pobyty se vším, co k nim patří. Pláže, moře, malebnou přírodu a krásné počasí většinu roku.

Nový Zéland

Jazykové pobyty na Novém Zélandu
od 13 let


Jazykové pobyty anglického jazyka pro juniory a mladé dospělé na Novém Zélandu nabízí spojení studia, ubytování, stravování a poznávání tohoto nádherného koutu země.

Austrálie

Jazykové pobyty v Austrálii
od 7 let


Letní prázdninové kempy v Austrálii jsou v podstatě jazykové pobyty pro juniory. Moře, slunce, pláže, kamarádi z celého světa a samozřejmě i studium angličtiny.

Kanada

Jazykové pobyty v Kanadě
od 7 let


Pro juniory a mladé dospělé nabízíme v Kanadě studium hned dvou jazyků - angličtiny a francouzštiny. Junioři poznají překrásnou přírodu, seznámí se s mnoha studenty z jiných zemí a navážou dlouhotrvající přátelství.

Irsko

Jazykové pobyty v Irsku
od 11 let


Studium v Irsku je vhodné i pro nezletilé, jen si nemohou vychutnat pověstnou pivní kulturu. Dopolední studium angličtiny, odpoledne výlety - ideální možnost zlepšit angličtinu a zároveň poznat Irsko.

Kypr

Jazykové pobyty na Kypru
od 4 let


Rádi byste pro děti studium angličtiny v zahraničí a ony by zase rády něco u moře? Vyberte jim jazykové pobyty na Kypru.

Jazykový pobyt angličtiny pro juniory a mladé dospělé pomůže zdokonalit schopnosti reálného použití jazyka v praxi.