Jazykové pobyty v zahraničí

Jazykové kurzy pro juniory a mladé dospělé jsou organizované pobyty s kompletní péčí od rána až do večera. Studium jazyka je doplněno skupinovým odpoledním i večerním programem.

Angličtina

Studium a jazykové pobyty angličtiny


Jazykové pobyty pro juniory a mladé dospělé jsou spojením celodenního programu se studiem angličtiny. Během studia v zahraničí děti poznají nové přátele, země a zvyky.

Francouzština

Studium a jazykové pobyty francouzštiny


Nabízíme vám jazykové pobyty s kurzy francouzštiny pro juniory různého věku i pokročilosti. Vybírat můžete z pobytů jak v Evropě, tak v Kanadě.

Němčina

Studium a jazykové pobyty němčiny


Jazykové pobyty pro juniory a mladé dospělé jsou populární díky komplexní péči o mladého studenta či studentku. Kromě studia němčiny je postaráno i o ubytování, stravu a mimoškolní aktivity.

Španělština

Studium a jazykové pobyty španělštiny


Jazykové kurzy španělštiny v zahraničí pro děti nabízíme v podobě jazykových pobytů s komplexní péčí. Součástí studijního pobytu je jazykový kurz, strava, ubytování i doprovodný program.

Kouzlo jazykových pobytů pro juniory a mladé dospělé je v kombinaci studia cizího jazyka a až dovolenkového-táborového trávení mimoškolního času. Balíčky včetně ubytování a plné penze jsou základem. Oblíbené jsou i výlety do okolí, soutěže i další vyžití. Noví kamarádi z celého světa rozšíří obzory mladých pánů a slečen.