Studium a jazykové kurzy španělštiny

Španělština je globální jazyk, kterým se domluvíte nejen ve Španělsku, ale také v Jižní a Střední Americe. Studium španělštiny v zahraničí pro začátečníky i pokročilé.

Španělsko

Jazykové kurzy ve Španělsku


Španělsko je ideální místo pro dovolenou u moře, procházky po památkách, výlety do přírody a pro jazykové kurzy pro dospělé. 

Argentina

Jazykové kurzy v Argentině


Studium španělštiny v Argentině? To jsou jazykové pobyty v "evropském prostředí" na druhé straně Atlantiku.

Bolívie

Jazykové kurzy v Bolívii


Realizujte váš následující zahraniční jazykový pobyt v Bolívii a zajeďte se podívat například na světoznámé jezero Titicaca nebo na stopy dinosaurů.

Chile

Jazykové kurzy v Chile


Podnikněte jazykový pobyt v zahraničí v zemi, která vám umožní podívat se na zasněžené vrcholky, mlžný les i divoké pobřeží s romantickými plážemi.

Dominikánská republika

Jazykové kurzy v Dominikánské republice


Chcete nezapomenutelné jazykové pobyty v zahraničí? Vyberte si Dominikánskou republiku - "ráj na zemi".

Ekvádor

Jazykové kurzy v Ekvádoru


Naučte se španělsky na jazykovém pobytu v Ekvádoru - klidné zemi mezi Kolumbií a Peru, zemi, která disponuje až neuvěřitelnou biodiverzitou.

Guatemala

Jazykové kurzy v Guatemale


Také kolébka Mayské civilizace vám může i dnes nabídnout lokality a zajímavosti, které učiní váš jazykový pobyt v zahraničí nezapomenutelným.

Kostarika

Jazykové kurzy v Kostarice


O Kostarice je v poslední době slyšet čím dál tím více a jedná se opravdu krásnou zemi. Tak proč nepodniknout studium španělštiny právě tady?

Kuba

Jazykové kurzy na Kubě


Chcete se naučit španělsky, studovat delší dobu a v neopakovatelném prostředí? Realizujte jazykový kurz španělštiny na Kubě.

Mexiko

Jazykové kurzy v Mexiku


Jazykové kurzy španělského jazyka pod žhavým sluncem a v přítomnosti věčně usměvavých lidí? Ano, takto vypadá studium v Mexiku. Sombrera, fiesty a pohoda. 

Peru

Jazykové kurzy v Peru


Zahraniční jazykové kurzy španělštiny v zemi And, zemi, jejíž území kdysi tvořilo centrum říše dávných Inků. To je studium v Peru!

I krátkodobé jazykové pobyty ve španělsky mluvících zemích vám rozhodně dají víc než jazykové kurzy španělštiny tady v Čechách. Díky tomu, že španělština patří ke světovým jazykům, máte možnost podívat se nejen do země, kde španělština vznikla. Jazykový pobyt v zahraničí s kurzem španělštiny tak můžete absolvovat také v některé ze zemí Jižní Ameriky.