Jazykové kurzy ve Spojených státech amerických

Spojené státy americké nabízí pro studium angličtiny mnoho lákavých destinací. Záleží jen na preferncí každého jednotlivce. 

Boston

Jazykové kurzy a pobyty Boston


Zúčastněte se jazykového kurzu angličtiny v jednom z nejstarobylejším měst Spojených států – Bostonu. Výuka angličtiny ve městě plném historie – to je jazykový pobyt v Bostonu!

Filadelfie

Jazykové kurzy Filadelfie


Jazykové kurzy anglického jazyka pro dospělé v místech, kde se psala historie Spojených států amerických. 

Fort Lauderdale

Jazykové kurzy a pobyty Fort Lauderdale


Studium angličtiny ve Fort Lauderdale vám umožní poznat tyto „Benátky Ameriky“ na jihovýchodě Floridy. Navíc zde není tolik španělsky hovořících obyvatel jako například v Miami.

Honolulu

Jazykové kurzy a pobyty Honolulu


Havaj – překrásné pláže, slunce, palmy, surfování, zkrátka sen každého. Místo, kde se dobře žije a kde si také můžete objednat výuku angličtiny. Studium v zahraničí a dovolená v jednom!

Los Angeles

Jazykové kurzy a pobyty Los Angeles


Hollywood, "město slavných", "město Andělů", město, kde se také můžete zúčastnit jazykového kurzu angličtiny a užít si snad všeho, co lidstvo vymyslelo – to je Los Angeles.

Miami

Jazykové kurzy a pobyty Miami


Objednejte si studium angličtiny na jihovýchodě Floridy, ve městě proslaveném svými dlouhými plážemi lemujícími pobřeží Atlantiku.

New York

Jazykové kurzy a pobyty New York


Jazykový kurz angličtiny v New Yorku slibuje naprosto vzrušující zážitky - kosmopolitní město plné obchodů, klubů, divadel, ale také pláží a parků.

Orlando

Jazykové kurzy Orlando


Jazykové kurzy anglického jazyka pro dospělé v oblasti s nejpopulárnějšími parky na světě.  

San Diego

Jazykové kurzy a pobyty San Diego


Chcete se učit angličtinu v Kalifornii? Uvažujte o jazykovém pobytu s výukou angličtiny v San Diegu, které díky blízkosti Mexika získalo specifickou atmosféru.

San Francisco

Jazykové kurzy a pobyty San Francisco


Studium angličtiny v San Francisku se jistě bude líbit všem, kteří mají rádi umění, kulturu a rádi poznají toto okouzlující město na břehu Pacifiku.

Absolvovat studium angličtiny ve Spojených státech amerických lze hned v několika městech – od Los Angeles přes New York, Miami, Honolulu až po San Diego. Každé město je pochopitelně něčím specifické a v každém je možné zažít něco nového.