Jazykové kurzy na Novém Zélandu

Malebná, překrásná a panenská příroda je odměnou pro každého studenta, který se vypraví na jazykový kurz az na druhý konec světa. Jazykové školy na Novém Zélandu patří mezi vysoce hodnocené vzdělávací instituce. 

Auckland

Jazykové kurzy Auckland


Jazykové kurzy anglického jazyka pro dospělé ve "městě plachetnic" a v blízkosti řady přírodních krás a plážích.

Napier

Jazykové kurzy Napier


Zažijte jazykový pobyt v Napier, známé vinařské oblasti se spoustou možností kulturních i sportovních aktivit! 

Queenstown

Jazykové kurzy a pobyty Queenstown


Studium angličtiny nabízíme v Queenstown, městě nekonečných možností. Nachází se na jižním ostrově, podél zátoky Wakatipu. 

Wellington

Jazykové kurzy a pobyty Wellington


Jazykový kurz angličtiny ve Wellingtonu je tím pravým pro každého, kdo chce poznat centrum vzdělanosti na Novém Zélandu. Lze dokonce říci, že jde o město bohémů.

Nový Zéland je ostrovní stát, který se rozkládá na dvou velkých (Severním a Jižním) ostrovech a mnoha ostrůvků malých. Původně byl osídlen Maory, ale dnes jde o velmi moderní stát západního stylu. Jazykové kurzy angličtiny se konají na obou ostrovech, a tak je možné poznávat tuto překrásnou zemi, která zaujala i filmaře, kteří zde natáčeli Pána prstenů. Jazykové kurzy na Novém Zélandu patří k těm, které je dobré plánovat jako dlouhodobé jazykové pobyty v zahraničí. Letenky na Nový Zéland nejsou levnou záležitosti, a proto je nejvýhodnější absolvovat jazykové pobyty na Novém Zélandu v délce alespoň několika týdnů, nejlépe však měsíců.