Jazykové kurzy v Kanadě

Na jazykovém pobytu v Kanadě lze studovat anglický i francouzský jazyk. Jako bonus je zde jedinečná možnost poznat drsnou kanadskou přírodu. 

Calgary

Jazykové kurzy a pobyty Calgary


Calgary s více jak milionem obyvatel najdete na pláních přibližně 80 km východně od Skalistých hor. Ideální místo pro studium v zahraničí s výlety.

Montreal

Jazykové kurzy a pobyty Montreal


Angličtina nebo francouzština? U jazykového kurzu v Montrealu si nemusíte vybírat, protože se zde hovoří oběma jazyky!

Toronto

Jazykové kurzy a pobyty Toronto


Láká vás navštívit jazykový kurz v oblíbeném kosmopolitním kanadském městě, kde není nouze o kulturní vyžití? Objednejte si studium v Torontu!

Vancouver

Jazykové kurzy a pobyty Vancouver


Zavítejte do Vancouveru, třetího největšího kanadského města, města Olympijských her. Realizujte jazykový pobyt v „Hollywoodu severu“.

Victoria

Jazykové kurzy a pobyty Victoria


Jazykové pobyty pro dospělé v hlavním městě kanadské provincie Britská Kolumbie.

Whistler

Jazykové kurzy a pobyty Whistler


Whistler vyhrál několik designérských ocenění a mnohokrát se umístil na předních příčkách nejlepších lyžařských oblastí Severní Ameriky. Nabídnout vám toho však může hodně i v létě!

Studium v Kanadě, to znamená mít na výběr mezi dvěma variantami: jazykový kurz angličtiny nebo jazykové kurzy francouzštiny. Kromě kvalitní výuky jazyka se zde nabízí cestování po kanadských městech a přírodě. Jazykové pobyty v Kanadě se konají v řadě měst, včetně Quebecu, kde je úředním jazykem francouzština.