Jazykové kurzy ve Velké Británii

Pokud se chcete naučit klasickou „Oxford“ angličtinu, pak je jazykový pobyt v Anglii tou správnou volbou. Studium jazyka v místě, kde vznikl, je vždy nejefektivnější.

Londýn

Jazykové kurzy a pobyty Londýn


Studium v Londýně slibuje nezapomenutelný pobyt s tisíci možnostmi. Památky, zábava, kluby, hospody, muzea, parky, nakupování – neexistuje ten, kdo by si nevybral!

Bournemouth

Jazykové kurzy a pobyty Bournemouth


Jazykové kurzy angličtiny v tomto příjemném pobřežním městě jsou zárukou toho, že si jazykový pobyt v zahraničí užijete od začátku až do konce!

Brighton

Jazykové kurzy a pobyty Brighton


Jazykový kurz v populárním turistickém centru - Brightonu upoutá všechny, kteří si chtějí užít plážového života, ale také kvalitního studia angličtiny.

Cambridge

Jazykové kurzy a pobyty Cambridge


Studium angličtiny v Cambridge vám umožní poznat město plné studentů, kaváren, barů, klubů, knihkupectví, studentské pohody...

Canterbury

Jazykové kurzy a pobyty Canterbury


Canterbury patří k nejznámějším městům Anglie, nejen díky slavným povídkám či místní katedrále. Příjemná atmosféra města i zajímavé okolí jsou zárukou, že si zde jazykový pobyt užijete v každém směru.

Eastbourne

Jazykové kurzy a pobyty Eastbourne


Studium angličtiny v Eastbourne je to pravé pro ty, kteří chtějí studovat angličtinu v Británii, zároveň si v létě užít pláže a teploty okolo příjemných 20°C.

Edinburgh

Jazykové kurzy a pobyty Edinburgh


Jazykové pobyty ve skotském kulturním centru Edinburghu pro dospělé. 

Glasgow

Jazykové kurzy a pobyty Glasgow


Největší skotské město, strategicky umístěné, láká svojí dostupností a možnostmi poznání života hrdých Skotů.

Harrogate

Jazykové kurzy a pobyty v Harrogate


Jazykový pobyt v lázeňském městečku Harrogate, které je známé viktoriánskou architekturou a také světově proslulou čajovnou Bettys. 

Hastings

Jazykové kurzy a pobyty Hastings


Jazykový kurz angličtiny v Hastingsu zaujme nejen nadšené sportovce. Ačkoli město proslulo především díky půlmaratónu, má rozhodně co nabízet i po zbytek roku!

Leeds

Jazykové kurzy a pobyty Leeds


Jazykové kurzy anglického jazyka pro dospělé v příjemném severoanglickém městě.

Liverpool

Jazykové kurzy a pobyty Liverpool


Jazykové pobyty pro dospělé v příjemném severozápadním anglickém městě.

Newcastle

Jazykové kurzy a pobyty Newcastle


Newcastle je nejen městem, odkud pochází například skupina The Animals. Jedná se také o město s bohatým kulturním životem. Ideální místo na nezapomenutelný jazykový pobyt v zahraničí!

Oxford

Jazykové kurzy a pobyty Oxford


Chcete se zúčastnit jazykového kurzu angličtiny ve "městě nejstarší anglické univerzity"? Studium angličtiny v Oxfordu vás uchvátí atmosférou plnou tradic a historie.

Ramsgate

Jazykové kurzy a pobyty Ramsgate


Jazykový kurz angličtiny ve Velké Británii můžete prožít buď v kypící metropoli, anebo v přímořském městě Ramsgate, který je známý svou písečnou pláží.

Torquay

Jazykové kurzy a pobyty Torquay


Příjemné přístavní město na jižním pobřeží Anglie, rodiště Agathy Christie i město, kde můžete podniknout jazykový kurz angličtiny. To vše je Torquay.

Worthing

Jazykové kurzy a pobyty Worthing


Jazykové pobyty pro dospělé v příjemném jihoanglickém městě.

York

Jazykové kurzy a pobyty York


Vydejte se na jazykový kurz v zahraničí do Yorku a prozkoumejte jedinečné město, jehož historie sahá až do prvního století našeho letopočtu. 

Jazykové pobyty ve Velké Británii lze absolvovat v letoviscích na pobřeží, ale také v Londýně, univerzitních městech jako Oxford nebo ve Skotsku – je pouze na vás, čemu dáte přednost! Můžete si vybrat, zda se chcete učit ve velkoměstě Londýně, kde je tolik úchvatných možností, nebo zda vám vyhovuje spíše prázdninový styl studia angličtiny, uvolněná atmosféra anglického venkova a přímořských letovisek. Jazykové kurzy angličtiny ve Velké Británii nabízejí skutečnou kvalitu. Pro opravdu náročné připravíme jazykový pobyt na míru, nabídka kurzů je však natolik široká, že si jistě vybere každý.