Studium a jazykové kurzy angličtiny

Jazykové kurzy angličtiny pomohou zlepšit se v konverzaci, gramatice nebo s přípravou na zkoušku z anglického jazyka.

Spojené království

Jazykové kurzy ve Spojeném království


Spojené království je domovem tzv. "oxfordské" angličtiny a tedy jazykové kurzy jsou zde jako doma. 

Malta

Jazykové kurzy na Maltě


Anglický jazyk se lze učit i na překrásných ostrovech ve Středozemním moři. Malta na třech svých obydlených ostrovech nabízí pláže, moře, malebnou přírodu a krásné počasí většinu roku. 

Kanada

Jazykové kurzy v Kanadě


Na jazykovém pobytu v Kanadě lze studovat anglický i francouzský jazyk. Jako bonus je zde jedinečná možnost poznat drsnou kanadskou přírodu. 

Spojené státy americké

Jazykové kurzy ve Spojených státech amerických


Spojené státy americké nabízí pro studium angličtiny mnoho lákavých destinací. Záleží jen na preferncí každého jednotlivce. 

Irsko

Jazykové kurzy v Irsku


Irsko nabízí k jazykovým kurzům možnost poznat divokou ostrovní zemi, malebnou přírodu a typický irský způsob života. 

Nový Zéland

Jazykové kurzy na Novém Zélandu


Malebná, překrásná a panenská příroda je odměnou pro každého studenta, který se vypraví na jazykový kurz až na druhý konec světa. Jazykové školy na Novém Zélandu patří mezi vysoce hodnocené vzdělávací instituce. 

Austrálie

Jazykové kurzy v Austrálii


Jazykové kurzy v Austrálii nabízíme na českém trhu nejdéle. Pro studium anglického jazyka je Austrálie ideální destinací. 

Kypr

Jazykové kurzy na Kypru


Zahraniční jazykové kurzy angličtiny mohou probíhat i v "exotických" a zároveň evropských destinacích. Na Kypru je možné spojit kurz anglického jazyka s příjemnou dovolenou. 
 

Thajsko

Jazykové kurzy v Thajsku


Studovat anglický jazyk lze i v exotickém království v jihovýchodní Asii. Thajsko nabízí tropické podnebí, vlhký vzduch a podmanivou přírodu. 

Indie

Jazykové kurzy v Indii


Angličtina je v Indii druhým úředním jazykem a tedy jazykové kurzy jsou zde jako doma. Indie nabízí okouzlující a fascinující prostředí, které je svým způsobem inspirující pro každého. 

Jihoafrická republika

Jazykové kurzy v Jihoafrické republice


Jihoafrická republika uchvacuje nejen krásnou přírodou, ale také nádhernými plážemi. Je tak ideální pro jazykové kurzy v zahraničí, které rádi zajistíme i s dopravou a ubytováním.

 

Spojené arabské emiráty

Jazykové kurzy ve Spojených arabských emirátech


Spojené arabské emiráty (SAE) se rozkládají ve východní části Arabského poloostrova a jsou federací sedmi emirátů. Nejznámějším z nich je Dubaj se stejnojmenným hlavním městem.

Znalost anglického jazyka se stává v 21. století naprostou nutností pro téměř jakoukoli skupinu obyvatel. Stačí si vybrat z jedné z nabízených destinací a vyrazit.