Studium a jazykové kurzy angličtiny

Jazykové kurzy angličtiny pomohou zlepšit se v konverzaci, gramatice nebo s přípravou na zkoušku z anglického jazyka.

Velká Británie

Jazykové kurzy ve Velké Británii


Pokud se chcete naučit klasickou „Oxford“ angličtinu, pak je jazykový pobyt v Anglii tou správnou volbou. Studium jazyka v místě, kde vznikl, je vždy nejefektivnější.

Spojené státy americké

Jazykové kurzy ve Spojených státech amerických


Spojené státy americké nabízí pro studium angličtiny mnoho lákavých destinací. Záleží jen na preferncí každého jednotlivce. 

Malta

Jazykové kurzy na Maltě


Anglický jazyk se lze učit i na překrásných ostrovech ve Středozemním moři. Malta na třech svých obydlených ostrovech nabízí pláže, moře, malebnou přírodu a krásné počasí většinu roku. 

Nový Zéland

Jazykové kurzy na Novém Zélandu


Malebná, překrásná a panenská příroda je odměnou pro každého studenta, který se vypraví na jazykový kurz až na druhý konec světa. Jazykové školy na Novém Zélandu patří mezi vysoce hodnocené vzdělávací instituce. 

Austrálie

Jazykové kurzy v Austrálii


Jazykové kurzy v Austrálii nabízíme na českém trhu nejdéle. Pro studium anglického jazyka je Austrálie ideální destinací. 

Kanada

Jazykové kurzy v Kanadě


Na jazykovém pobytu v Kanadě lze studovat anglický i francouzský jazyk. Jako bonus je zde jedinečná možnost poznat drsnou kanadskou přírodu. 

Irsko

Jazykové kurzy v Irsku


Jazykový kurz angličtiny v Irsku umožňuje poznat tuto divokou zemi, ochutnat pivo nebo pravou irskou whiskey v některém z typických pubů. Jazykový pobyt vám umožní poznat irský způsob života.

 

Kypr

Jazykové kurzy na Kypru


Zahraniční jazykové kurzy angličtiny nemusí probíhat jen v "obvyklých" destinacích. Co takhle jazykové pobyty na Kypru?
 

Thajsko

Jazykové kurzy v Thajsku


Studovat anglický jazyk lze i v exotickém království v jihovýchodní Asii. Thajsko nabízí tropické podnebí, vlhký vzduch a podmanivou přírodu. 

Indie

Jazykové kurzy v Indii


Jazykové pobyty v zahraničí s kurzy angličtiny můžete absolvovat také v okouzlující a fascinující Indii, kde je angličtina druhým úředním jazykem.

Jihoafrická republika

Jazykové kurzy v Jihoafrické republice


Jihoafrická republika uchvacuje nejen krásnou přírodou, ale také nádhernými plážemi. Je tak ideální pro jazykové pobyty v zahraničí, které rádi zajistíme i s dopravou a ubytováním.

 

Spojené arabské emiráty

Jazykové kurzy ve Spojených arabských emirátech


Spojené arabské emiráty (SAE) se rozkládají ve východní části Arabského poloostrova a jsou federací sedmi emirátů. Nejznámějším z nich je Dubaj se stejnojmenným hlavním městem.

Znalost anglického jazyka se stává v 21. století naprostou nutností pro téměř jakoukoli skupinu obyvatel. Stačí si vybrat z jedné z nabízených destinací a vyrazit.