Jazykové kurzy v zahraničí

Jazykové kurzy pro dospělé v zahraničí jsou ideální formou ke studiu cizích jazyků dle přání jednotlivých klientů. Spojují vylepšení gramatiky, konverzace a ještě nabízí možnost cestovat.

Angličtina

Studium a jazykové kurzy angličtiny


Jazykové kurzy angličtiny pomohou zlepšit se v konverzaci, gramatice nebo s přípravou na zkoušku z anglického jazyka.

Francouzština

Studium a jazykové kurzy francouzštiny


Nabízíme vám jazykové kurzy francouzského jazyka pro všechny úrovně znalostí i věk. Jazykový kurz francouzštiny je možné podniknout nejen v Evropě, ale i v Kanadě.

Němčina

Studium a jazykové kurzy němčiny


Jazykové kurzy německého jazyka v zahraničí s sebou přináší celou řadu výhod. Díky intenzivní výuce se studenti rychle rozmluví, poznají novou zem a naváží nová přátelství. 

Španělština

Studium a jazykové kurzy španělštiny


Španělština je globální jazyk, kterým se domluvíte nejen ve Španělsku, ale také v Jižní a Střední Americe. Studium španělštiny v zahraničí pro začátečníky i pokročilé.

Ruština

Studium a jazykové kurzy ruštiny


Objednejte si jazykový kurz v Rusku. V nabídce máme jazykové školy v Petrohradu a Moskvě. Studium ruštiny je nabízeno ve variantách od začátečníků k pokročilým.

Italština

Studium a jazykové kurzy italštiny


Chcete se zlepšit v Italštině? Vyberte si jazykové kurzy italštiny a naučte se řeč, kterou hovoří nejen vynikající italská vína. Italština je navíc jazyk celkem jednoduchý.

Arabština

Studium a jazykové kurzy arabštiny


Jazykové kurzy arabštiny si rok od roku získávají více příznivců. Pro jazykové pobyty s výukou arabštiny nabízí Study.cz Maroko a Jordánsko.

Čínština

Studium a jazykové kurzy čínštiny


Čínština patří k nejnáročnějším jazykům na světě. Navíc se prorokuje, že spolu s ruštinou bude tvořit hlavní komunikační jazyk budoucnosti.

Japonština

Studium a jazykové kurzy japonštiny


Studium japonštiny nezahrnuje jen vlastní jazykový kurz, ale také kulturní lekce, jež pomohou pochopit principy této složité východní kultury.

Korejština

Studium a jazykové kurzy korejštiny


Jazykové kurzy korejštiny pomohou všem, kteří již s touto exotickou řečí začali, ale také úplným začátečníkum. 

Jazykové kurzy pro dospělé jsou určeny pro studenty starší 18 let. Někdy jazykové školy nabízejí rozšířené programy pro studenty od šestnácti let. K jazykovým kurzům rádi zajistíme i ubytování, výhodnou dopravu (většinou letenku) či pojištění. V případě speciálních přání rádi připravíme jazykový pobyt na míru.